Öcalan ile ilgili flaş açıklama!

BDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Abdullah Öcalan ile ilgili açıklama yaptı.

Öcalan ile ilgili flaş açıklama!

BDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, geçtiğimiz gün katıldığı bir televizyon programında Abdullah Öcalan'ın odasının değiştirileceğini, eski hücresine alınacağını söylemişti.

Demirtaş bugün yaptığı açıklamada, "Öcalan'ın İmralı'daki odası değitirilmiş. 2009' a kadar kaldığı biraz daha geniş olan eski odasına alınmış. İmralı' daki görüşmede fotoğraflar çekildi. Yakında bize teslim edecekler" dedi. Hem BDP'liler hem de Öcalan bir süredir kaldığı odanın sağlık koşulları nedeniyle uygun olmadığını belirtiyordu.

BDP lideri, "Çözüm sürecinde tıkanma yok. İlerlemede ciddiyetsizlik var" diye konuştu.

en son haber

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
off hala çözümdiyip adamı delietmeyinya pkk çekilecek dediniz TSK jandarma çekiliyor bumudur barış...bir insannın attığı her adımmı yanlış olur resmen Türkiye Cumhuriyetinin köküne kibritsuyu dükülüyor.. herkezde kuzukuzu seyrediyor..
ABDULLAH ÖCALAN (YILAN) KONUMUNDAKİ BİR TERÖRİSTİN KARARGAHININ DA BURAYA TAŞINMASI LAZIM. AYRICA KENDİSİNE BİR GENEL SEKRETER, ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ ATAYIN. BASIN KURULUŞLARI BÜRO AÇSINLAR. VERDİĞİMİZ VERGİLER NEREYE GİDİYOR.
HERŞEYİ BU SAAT.DEN SONRA İSTİYEBİLİRSİNİZ.KAPI ARALANDI NASIL OLSA..
Çözüm dedikleri şey, Abdullah ÖCALAN'ın Öcünü alarak dışarıda siyaset yapması diğer bir söylemle Ülkenin bölünmesidir. Bunu çocuk dahi anlıyor da bizim insanımız anlamıyor neden algılayamıyorum.
Takdir ediyorum sizleri 20 milletvekili her istediğinizi alıyorsunuz gerikalan 530 milletvekili ne yapıyor sizin her istediğinizi yerine getirmek ve halkı uyutmaklamı meşkul
demokrasiden korkmayın bence bukadar beyler
kokmayın dediğin demokrasi girdiği yeri yakıyor. neyse biz yine de ümit var olalım, gördüğümüz düşleri hayra yoralım hep
yakında mecliste kocaman bi odası olacak zaten bu vatan hayınının ne gerek var imralı için taleplerde bulunmaya
bu annesi belli babası 150 yaratığı asmadınız ya opna yanıyorum gebertmediniz hgala besliyosunuz ya bunu beslicenize domuz besleseydiniz en azından sevaba girerdiniz haram bu şerefsize verilen yemek
Diğer Haberler