HABER

Öğrenciyle sekse rekor ceza

ABD’nin Idaho eyaletinde 13 yaşındaki öğrencisi ile cinsel ilişkiye giren Ashley Jo Beach adındaki öğretmen 20 yıl hapse mahkûm edildi.

Öğrenciyle sekse rekor ceza

Polis Eylül ayında 38 yaşındaki öğretmeni çalılık bir alanda 13 yaşındaki öğrencisi ile cinsel ilişkiye girerken yakalamıştı. Mahkemeye çıkartılan kadın 20 yıl hapse mahkûm edilirken, cezası açıklanmadan önce “Ailemin ve toplumun bana karşı beslediği güveni yok ettiğim için çok üzgünüm” dedi.

GİYSİ VE HEDİYE İLE AYARTTI
Ashley Beach “hayatımın ışığı” olarak tanımladığı çocuğu hediye ve giysilerle ayarttı. Sapkın kadının ara sıra evinin bahçesini biçmesini ve hatta üç çocuğuna bakıcılık yapmasını istediği öğrencisi ile derslerden sonra kapıyı kilitleyerek seks yaptığı da ortaya çıktı.

KOCASI DA SAPIK ÇIKTI
Ashley’in kocası Shawn Beach ise, olayı fark etmesinin ardından karısından intikam almak için başka bir sapkın yönteme başvurdu. Çalıştığı polis merkezinde tutuklu bulunan kadınların çıplak fotoğraflarını çeken ve eşine yollayan adam, mahkum olan karısı ardından röntgencilik suçlaması ile mahkemeye çıkartılacak.

Geri Dön