Ölüm havalimanında yakaladı

Kanser hastası Rus'u ölüm Atatürk Havalimanı'nda yakaladı.

Ölüm havalimanında yakaladı

THY’nin TK-475 sefer sayılı uçağıyla dün İstanbul’dan Rusya’nın Ekaterinburg kentine gidecek olan kanser hastası Vladimir Ostashov , saat 22.45’te uçağa biniş işlemlerini yaptırmak için beklediği sırada rahatsızlanarak yere yığıldı.

Vladimir Ostashov’un akciğer kanseri tedavisi için İstanbul’da bulunduğu, ancak hastalığının ilerlemiş olması nedeniyle doktorların yapılacak bir şey olmadığını söylediği ve bu yüzden ülkesine dönmeye karar verdiği öğrenildi. Akciğer kanserinin son safhasında olduğu öğrenilen adamın yere düştüğünü gören görevliler durumu havalimanında sağlık hizmetleri veren Port Kliniğe bildirdiler.

Bunun üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri yaptıkları kontrolde Ostavhov ölmüş olduğunu belirlediler. Atatürk Havalimanı’na gelen nöbetçi savcının yaptığı incelemenin ardından Ostashov’un cesedi Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

günün haberleri

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
allahım herkese döşek ölümü sağlıklı ölüm versin ya hastalıklıçok zor hatunların yaptığı bayankupon adlı kupon sitesini gördünüzmü gözlerinize inanamayacaksınız kadınlar neler tutturmuş hemen aratıp bakın bayankupon diye
Allah rahmet eylesin vadesi bukadarmış...
daha fazla acı çekmeden bu dünyadan göçmüş topragı bol olsun.
Diğer Haberler