Organik İçerikli Saç Boyası

Organik içerikli saç boyası markası Tints of Nature Nisan ayında Face to Tints of Nature yarışması ile 2010 yüz ve saç güzelini belirleyecek.

Organik İçerikli Saç Boyası

Organik içerikli saç boyası markası Tints of Nature Nisan ayında Face to Tints of Nature yarışması ile 2010 yüz ve saç güzelini belirleyecek.

Tints of Nature her yüze yakışır konsepti ile start alacak olan yarışma, her yaştan katılımcıya açık. 15 farklı renk seçeneği, mükemmel beyaz kapatma ve rahat uygulanabilme özelliği ile bayanların vazgeçmek istemediği Tints of Nature, bilinen en organik içerikli saç boyası olma özelliği ile de tercih ediliyor.

Migros ve Macro Center’larda satılmakta olan Tints of Nature, kendine şans tanımak isteyen her yaştan bayanın yarışmaya katılımcı olabilmek için ziyaret edeceği ilk yer. Satın alınacak bir Tints of Nature ile çekilmiş fotoğrafa ve ibraz için faturaya ihtiyaç duyulacak olan kampanyanın ikinci ayağında katılımcıların yapması gereken; yalnızca Nisan ayında açılacak web sitesinden başvuruda bulunmak. Siteye yüklenecek fotoğrafların, yarışmacı tarafından tüm tanıdıklarına duyurularak, kendi fotoğraflarının oylanmasını sağlamak da asıl heyecan verecek adım olacak.

Katılımcıların, web sitesinden alacakları halk oylamasındaki puana göre yapılacak ön eleme sonrası finale kalmaya hak kazanacakları Face to Tints of Nature’a katılım, 31 Mayıs’ta son bulacak.

Finale kalanlar arasından özel bir jüri tarafından yapılacak son eleme ile seçilecek olan “Bayan Tints of Nature”lar; seçkin styling ekibinin, özel jürinin ve basının da yer alacağı Gala Gecesi’nde lanse edilecek.

Seçilecek olan “Bayan Tints of Nature”lar Paris seyahatinin yanısıra, 1 yıl ücretsiz saç bakımını ve markanın tanıtım yüzü olarak da kendini tanıtma imkanı bulacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler