Paris, Asena ile Reina'da göbek attı

Miss Turkey 2008 Güzellik Yarışması'nın birincisi Leyla Lydia Tuğutlu'ya tacını takan Paris Hilton, programın ardından soluğu Reina'da aldı.

Olaylı gelişiyle Türkiye gündemine oturan Paris Hilton, ziyareti sırasında İstanbul'un tadını çıkardı. Nazar boncuğu asılı tekneyle boğazda gezinti yapan Hilton, daha sonra jüri üyesi olduğu yarışmaya hazırlanmak üzere oteline geri döndü. Hilton, daha sonra otelden yarışmanın yapılacağı TİM Maslak Show Center'a geçti. Yarışmanın yapılacağı merkezin giriş kapısına serilen kırmızı halı üzerinde yürüyen Hilton, basın mensuplarının yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Görüntü almak isteyen gazeteciler, adeta birbirleriyle yarıştı. Paris Hilton, Deniz Akkaya, Hıncal Uluç gibi isimlerin jüri üyeliği yaptığı yarışmaya gelen bayan davetliler ise şık kıyafetleriyle göz kamaştırdı. Canlı yayınlanan yarışmanın sunuculuğunu, Mehmet Ali Erbil ile Pınar Altuğ yaptı. Birbirinden renkli görüntülerin ortaya çıktığı yarışmada Asena ile sahneye çıkan Paris Hilton, göbek dansıyla alkışları topladı. Yarışmada 20 finalist arasından birinciliği Leyla Lydia Tuğutlu, ikinciliği Begüm Kızıltuğ, üçüncülüğü Gizem Yurtoğlu, dördüncülüğü ise Gülsüm Uslu kazandı. Yarışmanın birincisi Tuğutlu'ya tacını Hilton otellerinin varisi Paris Hilton taktı.

Yarışmanın ardından gece kıyafetlerini değiştiren Deniz Akkaya ve diğer bayan misafirler geceye Reina'da devam etti. Yarışmada dereceye giren güzeller de gece kulübüne geldi. Beşiktaş'taki gece kulübüne gelen Hilton'a basın mensupları yoğun ilgi gösterdi. Hilton, içinde bulunduğu araçtan kalabalık koruma ordusu eşliğinde çıktı. Altın sarısı renkli kıyafetiyle dikkatleri üzerine çeken Hilton, eğlencenin ardından kaldığı otele döndü.

Gece kulübüne gelen yerli Paris Hilton Filiz Ece da basın mensuplarına poz verdi. İlginç kıyafetiyle basın mensuplarına el sallayan Ece, doğum günü olduğunu söyleyerek, "Ben Hilton'un burada olduğunu bilmiyordum. Sadece eğlenmeye geldim" dedi. Filiz Ece'nin davetliler listesinde adı olmadığı için içeriye alınmadığı iddiaları üzerine soruları yanıtlayan organizatör Erkan Özarman, "Benden önce geldiği için bir sıkıntı olmuş. Daha sonra benim misafirim olduğu öğrenilince özür dilendi. Birlikte içerde eğlendik. Paris Hilton, Ece'yi zaten tanıyor. Daha önce görüştüler" diye konuştu.

İki tane Paris Hilton olmadığını söyleyen Özarman, "Biz başkalarına benzeyerek büyümeyeceğiz. Herkes içerde eğleniyor. Biz de eğlendik. Misafirlerimizi ağırladık ve şimdi gidiyoruz" dedi. Gelişi olay olan Paris Hilton, güneşin ilk ışıklarıyla İstanbul'dan sessizce ayrıldı.
İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler