Patronun cebinden anahtarını alıp evini soydular

Konya'da çalıştığı iş yeri sahibinin cebinden anahtarını alıp, 2 arkadaşıyla beraber, patronun evinden antika halı ve bakır malzeme çalan şüpheli yakalandı.

Konya - Hırsızlık anı bir apartmanın güvenlik kamerasınca görüntülendi. Bir antikacıda işe başlayan Emre G.ile patronunun evine giren Emre G, 15 bin lira değerinde 4 tarihi kilim, halı, bakır fincan takımı ve çeşitli malzemeler çaldı.

İş yeri sahibinin şikayeti üzerine soruşturma başlatan polis, hırsızlığın güvenlik kamerasınca kaydedilen görüntülerini inceledi. Eşkali belirlenen Emre G. ve 2 arkadaşı, yapılan çalışma sonunda gözaltına alındı. Şüphelilerin, yaklaşık 15 bin lira değerindeki malzemeyi 24 liraya hurdacıya sattıkları ileri sürüldü.

Polisteki işlemleri tamamlanan 3 genç, adliyeye sevk edildi.- Güvenlik kamerası kayıtlarıGörüntülerde Emre G, arkadaşlarıyla, patronunun evinin bulunduğu apartmandan kilimleri ve halıları dışarıya çıkarıyor. Apartman çıkışında birilerini fark eden şüpheliler tekrar içeri giriyor. Kısa süre sonra dışarı çıkan 3 kişi, ellerindeki halı ve diğer malzemelerle olay yerinden uzaklaşıyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler