PlayStation Türkiye'den son açıklama

PlayStation 4'ün Türkiye çıkış tarihi için açıklama var!

PlayStation Türkiye'den son açıklama

Sony Computer Entertainment bugün PlayStation 4'te bulunacak olan kontroller'ların iki yeni rengini duyurdu. Birinci renk dalga mavisi olurken ikinci renkse magma kırmızısı. PS4'ün çıkışı ile birlikte aynı anda satışa sunulacak. Tavsiye edilen satış fiyatı ise 59 euro. Amerika'da ise bu yıldan sonra 59 dolardan satışa çıkacak.

PlayStation 4 konsolunun ne zaman çıkacağı çoğu oyuncu tarafından merak ediliyor. Geçtiğimiz hafta ise yayımlanan yeni bir video ile birlike bu soru cevabını bulmuş olabilir diyebiliriz. PlayStation'ın Suudi Arabistan YouTube kanalında yeni bir video yayımlandı ve videonun ismi arapça olarak yazıyor: "Ekim için hazır olun." Bu cümle u PlayStation 4'ün çıkacağı ay olabilir mi bilemiyoruz ancak 21 Ağustos'ta bomba gibi bir açıklama geldi.

PlayStation Türkiye'den Mustafa Yiğit'in twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamaya göre; PS4 29 Kasım 2013 tarihinde Türkiye'de olmayacak. Mustafa Yiğit yaptığı açıklamada konsolun, tatil dönemi içerisinde Türkiye'de piyasaya çıkacağını belirtti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler