HABER

Polis çilingirle eve girdi, manzara şaşkına çevirdi! Tam 3 gün 3 gece...

Erzurum'da şaşkına çeviren bir olay yaşandı. Kendisinden haber alınamayan S.K.'nın (49) yalnız yaşadığı daireye, polis kapıyı çilingire açtırarak girdi. Koltukta uyurken bulunup polisler tarafından uyandırılan S.K.'nın, 'Bipolar' hastası olduğu ve aldığı ilaçlar nedeniyle 3 gündür uyuduğu anlaşıldı. Polis tarafından güçlükle uyandırılan kadın, polisleri karşısında görünce büyük şaşkınlık yaşadı. İşte olayın detayları...

Erzurum'un Palandöken ilçesi Müftü Solakzade Mahallesi'ndeki bir sitenin 9’uncu katındaki dairede yalnız yaşayan 2 çocuk annesi S.K.'yı telefonla arayan yakınları kendisine ulaşamadı. Yakınlarının ricasıyla S.K.'nın evine giden komşuları da kapıyı defalarca vurup zili çaldı ama açan olmadı. S.K.’dan 3 gündür haber alamayan yakınları, 25 Ocak günü polisi arayıp, hayatından endişe ettiklerini söyledi.

8624d2386df446b97b5cb7cd5ad12b2f

İhbar üzerine saat 23.00 sıralarında adrese giden polis ekipleri, savcılıktan alınan izinle kapıyı açması için çilingir çağırdı. Çilingir, içeriden de kilitli olan ve anahtarı üzerinde bulunan kapıyı uzun uğraşlar sonucu açtı. Eve giren polisler S.K.'yı koltukta uzanmış halde buldu. Uyuduğu anlaşılan kadını, polisler seslenerek güçlükle uyandırdı. Bir anda karşısında polisleri görünce şaşkınlık yaşayan S.K., neler olduğunu sordu. Bunun üzerine polisler, kendisine yaşananları anlattı.

d5dd42bae996eb38e82e3b328412ebb4

S.K.'nın günlük aktivitelerini yerine getirme becerisini etkileyen 'Bipolar' hastası olduğu öğrenildi ve aldığı ilaçlar nedeniyle 3 gündür uyuduğu anlaşıldı. Gelen sağlık ekiplerinin yaptığı muayenede S.K.'nın sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

(DHA)

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler