Poposu için yakında Türkiye'ye gelecek

17 yaşından beri sayısız estetik operasyon geçiren Star Delguidice, bu kez poposuna silikon enjekte ettirdi. Ancak beklediğinden çok büyük olduğu ve patlamasından korktuğu için silikonların çıkartılmasını isteyen Delguidice, yakın zamanda Türkiye'ye gelecek.

Poposu için yakında Türkiye'ye gelecek

Estetik bağımlısı kadın Star Delguidice, 8 hafta önce 7 saatlik bir operasyonla kalçalarına normalden iki kat büyüklüğünde silikon yaptırdı.

1

Maliyeti 70 bin TL'yi bulan ancak sonuçtan memnun kalmadığı için çıkartmaya karar veren Star, ''Bu popodan kurtulmak için yakında Türkiye'de olacağım'' dedi.

7

Ameliyat olduğundan beri panik atak geçirdiğini söyleyen Delguidice, bugüne kadar vajina, liposuction, çene, göğüs, dudak, botox, kaş kaldırma, meme başı küçültme, burun ve yanak olmak üzere birçok operasyon geçirdi.

6

Brezilya poposu hakkında bilmeniz gerekenler için tıklayın


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
süper olmuş sakın elleme
ah bacım ah sana ben ne diyeyim. bak bir yorumcu arkadaş diyeceğini demiş. süper olmuşsun demiş. yine de illa ki ülkemize gelmek istiyorsan başımız gözümüz üstüne seni ve arkadaşlarını musafir etmekten engin bir haz duyarız. buyruuuuun
İğrenç,sakın gelme..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler