HABER

"Psikopat" olmak istiyor

Berna Arıcı, yeni yılda oyunculuğa ağırlık vereceğini belirtirken, en çok 'psikopat kadın' karakterini oynamak istediğini söyledi.

Geçtiğimiz günlerde Beşiktaş'ın İtalyan futbolcusu Matteo Ferrari ile samimi görüntüleri basında yer alan Berna Arıcı, yıldız futbolcuyla yeni tanıştıklarını ve şu an sadece arkadaş olduklarını açıkladı. 2009 yılının kendisi için çok iyi geçtiğini anlatan Arıcı, ''Maxi single çalışmam başarılı geçti. Kitap ve Ayna şarkım bütün eğlence merkezlerinde çalıyor. Yaza doğru Serdar Ortaç'tan iki parça alıp bir single daha çıkarmayı planlıyorum. Bu konuda Ajda Pekkan'dan da destek isteyeceğim. Aranjörümüz de aynı. Ajda hanımla bugünlerde görüşeceğiz, tavsiyelerini dinleyeceğim. Kendisi de zaten gençlere destek veriyor'' açıklamasını yaptı.

Mustafa Üstündağ ile birlikte 'Deli Dumrul Kurtlar Kuşlar Aleminde' isimli sinema filminde rol aldığını söyleyen Berna Arıcı, ''Mafya-komedi filmi şubat ayında vizyona girecek. Bu filmde Hüsno'nun sevgilisi aptal sarışını oynadım. Gerçekten çok iyi bir film oldu, herkes çok gülecek'' diye konuştu.

Usta tiyatrocu Ayla Algan'dan oyunculuk dersleri almaya başladığını belirten Arıcı, ''İlk sinema filmimde başarılı olduğuma inanıyorum. Şafak Sezer'in yer aldığı yeni bir sinema filminden teklif aldım. Saf dedektif rolünü teklif ettiler. Hem müzik hem de oyunculukta ilerlemek istiyorum. Şu an için oyunculuk benim için daha önemli. 17 yaşında kamera karşısına geçmiş biriyim. Kendimi sürekli geliştiriyorum. İyi yerlere geleceğime inanıyorum. En çok psikopat birini oynamak istiyorum. Zaten normalde delinin biriyim. İyi bir teklif gelirse psikopat kadın karakterini oynamayı isterim'' dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön