HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Rize'de dehşete düşüren olay... 'Trafik cezası' nedeniyle tartıştılar sonrası korkunç!

Rize'nin Pazar ilçesinde iki arkadaşın trafik cezası tartışması kanlı bitti. İddiaya göre, arkadaşı S.K.'ya (36) ait otomobille dolaşan Eray Karadeniz (35), polis tarafından kesilen trafik cezası nedeniyle tartıştığı S.K. tarafından sokakta tabancayla vurularak öldürüldü. Olay yerine yeniden gelerek polise teslim olan S.K. ise gözaltına alındı. Öte yandan, olay sonrası sokakta yaşananlar da çevredeki bina sakinlerince cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

Dehşete düşüren olay, saat 17.00 sıralarında ilçenin Pazar Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, Antalya'dan ilçeye gelen ve arkadaşı S.K.'ya ait otomobille dolaşan Eray Karadeniz'e, polis tarafından trafik cezası kesildi. Cezayı öğrenen S.K., sokak ortasında Eray Karadeniz ile tartışmaya başladı.

'TRAFİK CEZASI' NEDENİYLE ÇIKAN TARTIŞMA CİNAYETLE SONUÇLANDI

Büyüyerek kavgaya dönüşen tartışmada S.K., belinden çıkardığı tabanca ile Karadeniz'e 3 el ateş edip, kaçtı. Kanlar içinde yığılan Karadeniz ise ihbarla gelen sağlık ekiplerince Kaçkar Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Ameliyata alınan Karadeniz, doktorların tüm çabasına rağmen kurtarılamadı. Olay yerine yeniden gelerek polise teslim olan S.K. ise gözaltına alındı.

trafik-cezasi-nedeniyle-tartistigi-arkadasini-oldurdu_3497_dhaphoto2

OLAY SONRASI SOKAKTA YAŞANANLAR KAMERADA

Öte yandan, olay sonrası sokakta yaşananlar da çevredeki bina sakinlerince cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

trafik-cezasi-nedeniyle-tartistigi-arkadasini-oldurdu_3497_dhaphoto5

Görüntülerde; kapısı açık aracın önünde vurulan Eray Karadeniz'in kanlar içerisinde yattığı, çevredeki bir kadının da yaşananlara bağırarak tepki gösterdiği, şüpheli S.K.'nın ise elindeki tabancayla olay yerinden yürüyerek uzaklaştığı yer aldı.

trafik-cezasi-nedeniyle-tartistigi-arkadasini-oldurdu_3497_dhaphoto4

trafik-cezasi-nedeniyle-tartistigi-arkadasini-oldurdu_3497_dhaphoto3

(DHA)


Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler