HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Seccade üzerindeki fotoğrafı çok konuşulmuştu! Kemal Kılıçdaroğlu'nun yeni bir görüntüsü daha ortaya çıktı, Ali Acar o anları anlattı

Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun seccade üzerinde durduğu fotoğraf gündem olmuştu. Günler sonra Kılıçdaroğlu'nun seccade üzerinde olduğu görülen yeni bir fotoğrafı daha ortaya çıktı. Söz konusu fotoğraf karesinden yer alan milletvekili aday adayı Ali Acar o anları anlattı. İçeride loş bir ışık ve 9 kişinin olduğunu söyleyen Acar, "Otantik bir görünüm vardı. Seccade değil de, antika kilim gibi düşündüm" diye konuştu.

Seccade üzerindeki fotoğrafı çok konuşulmuştu! Kemal Kılıçdaroğlu'nun yeni bir görüntüsü daha ortaya çıktı, Ali Acar o anları anlattı

Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir iftar programı sonrası seccade üzerindeyken çekilen fotoğrafı gündem olmuştu. O güne ait yeni bir fotoğraf daha ortaya çıktı.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

Kılıçdaroğlu'nun, CHP İstanbul 2'nci bölge milletvekili aday adayı Ali Acar ile olan bir fotoğrafında da seccade üzerinde olduğu görüldü.

FFF

ACAR'DAN AÇIKLAMA: SECCADE DEĞİL DE, ANTİKA KİLİM GİBİ DÜŞÜNDÜM

Söz konusu fotoğraf karesinde yer alan CHP İstanbul 2. Bölge aday adayı Ali Acar, açıklamalarda bulundu.

Acar yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

"Otantik bir görünüm vardı. Seccade değil de, antika kilim gibi düşündüm. Genel başkan hariç odada 9 kişi var. Adalet eski Bakanı İsmail Müftüoğlu, 5 aday adayı ve 2 koruma vardı. Loş ışıklı bir yerdi ve kilimle seccade otantik olarak içi içe girmişti antika bir kilim zannettik, fark edemedik."

KILIÇDAROĞLU'NDAN SECCADE AÇIKLAMASI

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, önceki gün Saadet Partisi'nin ev sahipliğinde düzenlenen iftar programına katılmış ve iftar sonrası 'seccadeli' fotoğrafla ilgili açıklamalarda bulunmuştu.

Kılıçdaroğlu yaptığı açıklamada, "Yerdeki seccadeyi görmedim. O kare üzerinden operasyon yapıyorlar. Açıkça söyleyeyim. Ben onların operasyonunu umursamam. Ben samimi olarak üzgünüm, bunu ifade edeyim. Böyle iftiralardan, operasyonlardan siz samimi Müslümanlara sığınıyorum." ifadelerini kullanmıştı.

ERDOĞAN TEPKİ GÖSTERDİ

Öte yandan Kılıçdaroğlu'nun fotoğrafına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan da tepki gelmişti.

Erdoğan, İstanbul Bağcılar'daki toplu açılış töreninde yaptığı konuşmada 14 Mayıs seçimlerini anımsatarak, "Bu 40 günde birileri seccadelerin üstüne ayakkabılarla basabilir. Çünkü bunlar Pensilvanya'dan alıyorlar talimatı." şeklinde konuşmuştu.

En Çok Aranan Haberler