HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Son dakika | Seccade üzerindeki fotoğrafı çok konuşulmuştu! Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na tepki: "Bunlar Pensilvanya'dan alıyorlar talimatı"

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun seccade üzerindeki fotoğrafına ilişkin tepki gösterirken 14 Mayıs seçimlerini anımsatarak "Bu 40 günde birileri seccadelerin üstüne ayakkabılarla basabilir. Çünkü bunlar Pensilvanya'dan alıyorlar talimatı" dedi. Erdoğan, İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığı binasına isabet eden kurşunlarla ilgili ise Akşener'e tepki göstererek "Şimdi Erdoğan'dan özür dileyebiliyor musun? Dileyemezsin. Bu bir cibilliyet meselesidir" dedi.

Son dakika | Seccade üzerindeki fotoğrafı çok konuşulmuştu! Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na tepki: "Bunlar Pensilvanya'dan alıyorlar talimatı"

Son dakika haberi: 15 Temmuz Demokrasi ve Milli İrade Meydanı'nda, Bağcılar Toplu Açılış Töreni'ne katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, buradaki konuşmasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun seccade üzerinde durduğu fotoğrafa tepki gösterdi. İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığına kurşunların isabet etmesine de değinen Erdoğan, Akşener'e seslenerek "İçişleri Bakanlığı faillerini bulup çıkardı. Hadi bakalım, şimdi Erdoğan'dan özür dileyebiliyor musun? Daha ilk gün utanıp sıkılmadan bu iftirayı attın. Şimdi özür dileyemezsin. Bu bir cibilliyet, karakter meselesidir" ifadelerini kullandı.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

Screenshot_2

"ONLARA GÖRE MEŞRUDUR, YAPABİLİRLER"

Erdoğan'ın törendeki konuşmasından öne çıkan satır başları şöyle:

 • Bugün Cumhur İttifakı ile birlikte yola çıktık. Bu yolculuğumuzu inanıyorum ki 14 Mayıs'ta sizler çok farklı bir şekilde şahlanışa döndüreceksiniz. Bu 40 günde birileri seccadelerin üstüne ayakkabılarla basabilir. Çünkü bunlar Pensilvanya'dan alıyorlar talimatı. Onlara göre meşrudur, yapabilirler.

 • Bu sene deprem felaketiyle Ramazan'ı biraz hüzünlü geçiriyoruz.

Screenshot_1

"BARINMA SORUNLARINI ÇÖZÜYORUZ"

 • Şov peşinde koşmadan, reklam yapma derdine düşmeden, hüsnüniyetle çalışan herkesten Allah razı olsun. Devleti, belediyesi, gönüllü kuruluşlarıyla inşallah yaralarımızı bir an evvel saracağız. Enkaz kaldırma çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Çadırların yanı sıra konteyner kentten ve prefabrik yapılarla barınma sorunlarını çözüyoruz. Tahrip olan altyapı ve üstyapıyı onarıyoruz.

 • Dün itibarıyla deprem bölgesinde 67 bin 50 konut ve köy evinin yapım sürecini başlattık. Bunlardan 31 bin 663'ünün de bilfiil temelini attık. Bu sayı günden güne artıyor. Amacımız 1 yıl içinde 319 bin konut ve köy evini hak sahiplerine teslim etmektir. Toplamda inşa edeceğimiz konut sayısı 650 bini bulacaktır. Tüm şehirlerimizi eski görkemine kavuşturuncaya kadar durmayacağız. Bunun için milletimizden, depremzedelerden 1 yıl müsaade istiyoruz. Bize 1 yıl müsaade edin. 1 yılda 319 bin konutu inşallah sizlere teslim edeceğiz.

AA-20230402-30746109-30746103-CUMHURBASKANI_RECEP_TAYYIP_ERDOGAN

 • Bay bay Kemal, sen İzmir'in milletvekilisin, belediye sende, sen ne yaptın?

 • Toplam tutarı 3 milyar 412 milyon lirayı tüm bu eser, hizmet ve yatırımların ilçemize hayırlı olmasını diliyorum. Buranın Bakırköy'e bağlı olduğu dönemlerde buralarda çizmelerle çok dolaştık. O günden bugüne Bağcılar bambaşka. İstanbul'da AK Parti'nin gönül belediyeciliği anlayışının vücut bulduğu ilçelerimizden biri Bağcılar'dır.

"CHP ZİHNİYETİNİN ELEŞTİRDİĞİ TOKİ BİNALARIMIZ DEPREM İMTİHANIN ALNININ AKIYLA ÇIKTI"

 • Bağcılar Millet Bahçemizi inşallah yıl sonuna kadar hizmete alacağız. Kentsel dönüşüm projelerine bundan sonra daha fazla ağırlık vermeyi düşünüyoruz. Deprem felaketinin bize tekrar hatırlattığı gerçeklerden birisi konut stokumuzun süratle yenilenmesidir. Depreme dayanıklı evler, işyerleri, binalar yapmalıyız. Yıkılan binaların yüzde 96'sı Marmara depreminden önce inşa edilenlerdi. Yıllardır CHP zihniyetinin acımasızca eleştirdiği TOKİ binalarımız deprem imtihanın alnının akıyla çıktı.

2

"AKŞENER'E REZENE TAVSİYE EDİYORUZ"

 • Muhalefetin bu meseleyi rantsal dönüşüm yalanıyla sabote etmelerine göz yumamayız. Hanımefendi çıkmış, bizim Hatay'da yaptığımız hastanelerle dalgasını geçiyor. Hanımefendi, önce gel, Çam Sakura'yı gör, Ankara'daki 2 şehir hastanemizi gör. Hiç gezdin mi onları? Allah düşürmesin ama eksikliğini de vermesin. Bu şehir hastanelerimiz olmasaydı Kovid'de biz ne yapardık?

 • Beni çok asabi, sinirli görmüş, papatya çayı tavsiye ediyor. Biz de rezene tavsiye ediyoruz.

İYİ PARTİ BİNASININ KURŞUNLANMASI... "ŞİMDİ ERDOĞAN'DAN ÖZÜR DİLEYEBİLİYOR MUSUN?"

 • Utanmadan, sıkılmadın İstanbul il teşkilatının maalesef bizim yönlendirmemiz sebebiyle kurşunlandığı yalanını ifade etti. Utan utan. Tayyip Erdoğan'ın hayatında bu tür ahlaksızlık, bu tür adilik olmamıştır. Senin geçmişinde bu tür şeyler varsa onu bilemem. Nitekim İçişleri Bakanlığı faillerini bulup çıkardı. Hadi bakalım, şimdi Erdoğan'dan özür dileyebiliyor musun? Daha ilk gün utanıp sıkılmadan bu iftirayı attın. Şimdi özür dileyemezsin. Bu bir cibilliyet, karakter meselesidir.

aksdşla

"HDP'YE NE VADETTİ? AÇIKLAYAMAZ"

 • Bay bay Kemal kimlerle dolaşıyor? Teröristlerle dolaşıyor. PKK'nın, PYD'nin, YPG'nin, bu terör örgütlerinin parlamentodaki uzantısı HDP. HDP'yi parlamentoda gidip ziyaret etti. Onlara neleri vadetti, neyin sözünü verdi? Açıklayamaz. Demirtaş'ı serbest bırakacakmış. Teröristbaşını serbest bırakacakmış. Bunları serbest bırakmanın gayreti içinde olan 'bay bay Kemal'e biz 14 Mayıs'ta gereken cevabı vermeyecek miyiz?

 • Hanımefendi kumar masası, noter masası diyordu.

"ANLAŞILAN PAPATYA ÇAYI TERÖR BARONLARININ DESTEK AÇIKLAMALARINA DA İYİ GELİYOR"

Anlaşılan birilerinin papatya çayı, terör baronlarının destek açıklamalarına da iyi geliyor. Yetmez, rezene. Korkarım bu gidişle inşallah bizler meydanlardaki bu azametle sandıkları da patlatarak farklı bir şekilde devam edeceğiz.

En Çok Aranan Haberler