Şehit polisin kızına seslendiği görüntüsü yürek sızlattı

Ankara'nın Gölbaşı ilçesindeki uygulamada kazaen şehit olan polis memuru Hakan Can’ın şehit olmadan önce son kez kızı ile çektiği görüntüleri ortaya çıktı.

Ankara'nın Gölbaşı ilçesindeki uygulamada kazaen şehit olan polis memuru Hakan Can’ın şehit olmadan önce çektiği son görüntüleri yürek dağladı.

Kızının defalarca ‘baba seni çok seviyorum’ dediği görüntüler yürek burktu. Kızına aynı şekilde karşılık veren Şehit polis Hakan Can kızına cevaben ‘bende seni çok seviyorum’ diyor. (İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 20 yorum
Benim öğrencimdi Hakan'ım.3 yıl öğretmenliğini yaptım. Açık yeşil ceketi ve sürekli ışıldayan gözleriyle hatırlarım. Ne güzel çocuktun...Allah,rahmet eylesin Hakan'ım (şehidim).
Önce şehit ailelerini bakmamız gerekir,dışarıdan gelen suriye'lileri değil.Bu tablo insanın içini burkuyor,Rabbim geride kalan ailesine yardımcı olsun.
Allah rahmet eylesin!
Allahim sabır ver bu aileye yavrusuna doyamadan toprak oldu gencecik adam
:(((( Allah rahmet eylesin
Bunu yayınlamak zorundamısınız için yandı ya Allahım sen sabır ver...
İNSANIN YÜREĞİ PARÇALANIYOR. ALLAH GANİ GANİ RAHMET EYLESİN İNŞ..
Benim öğrencimdi Hakan.Öğretmenliğimin en güzel yıllarıydı. Üç yıl öğretmenliğini yaptım. Yeşil ceketi ve sürekli ışıldayan gözleriyle aklımda hep. Ne güzel çocuktun sen... Allah,rahmet eylesin Hakan'ım (Şehidim).
of of of yıkıldım resmen
ahhh Şehidim ahhh:(
Allah rahmet etsin
Allah sabır versin şu ölüm ne garip şu konuşan diller yürüyen ayaklar toprak olup gidiyorsun of ya çok üzüldüm
YÜREK DAYANMAZ...
Rabbim rahmet eylesin
Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Duygulanmamak mümkün değil. Allah geride kalanlara sabır versin.
postanede askerliğini yapanlar bakında utanın:((((
pkk ya terör örgütü diyemeyeceksin, pyd ye terörist diyemeyeceksin, sonra çıkıp pyd ye pkk teşekkür etmek gerekir diye haber yapacaksın eeee sonra şehitler için demogoji yapacaksın admin yemezler... şehit bizimdir terörist leşleri sizin şehidimiz üzerinden demogoji yapma
mekanın cennet olsun şehit polisimiz Hakan CAN... sen güzel yavruna güzel yavrun sana doyamadan ayrıldın bu dünyadan.. uygulamada kaza ile şehit oldu yazıyor.. orayı gerçekten anlayamadım.. biri açıklasın.. Mekanın cennet olsun tekrar...
mekani cennet olsun ailesine Allah sabir versin
Yazık.
Diğer Haberler