HABER

Sivasspor beraberliğe sevindi

Sivasspor 2. Başkanı Mehmet Oflaz, Galatasaray karşısında hedefleri olan 1 puanı almayı başardıklarını belirterek, "Gönül bir gol atıp 3 puan almaktı. Ama futbolcularımız Galatasaray'ı gözünde büyüttü ve girdikleri pozisyonları cömertçe harcadı" dedi.

Galatasaray maçıyla haftalar sonra taraftarlarının karşısına çıktıklarını söyleyen Oflaz, "Galatasaray, Süper Lig'in en güçlü takımlarından birisi. Şampiyonluk hedefi olan bir takımla başa baş bir mücadele sergiledik. Bizim hedefimiz öncelikle 1 puan almaktı ve hedefimize ulaştık. Gönül bir gol atıp sahadan 3 puanla ayrılmak isterdi. Ancak futbolcularımız Galatasaray'ı gözünde büyüttü ve girdikleri gol pozisyonlarını cömertçe harcadılar. Artık önümüzde Trabzonspor maçı var. Trabzonspor maçında 3 puan alarak, çıkışa geçmek istiyoruz" diye konuştu.

Karşılaşmanın 70. dakikasında Galatasaraylı futbolcu Cihan'ın Atilla'ya attığı yumruk ile ilgili spor eleştirmenlerin açıklamalarına katıldığını kaydeden Oflaz, "Olay tam gözümüzün önünde oldu. Kart doğru bir karardı ve Cihan bunun farkında olduğundan itiraz bile etmedi. Ancak bu yaşanan olay Türk futbolu için çok kötü. Böylesi olayların olmaması, Türk futbolunu daha ileriye götürecektir" diye konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler