HABER

Siyasilerden millilere kutlama mesajı

ANKARA (İHA) - Saadet Partisi Genel Başkanı Recai Kutan ve CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, dünya üçüncüsü olan A Milli Futbol Takımı'nı kutladı.

Saadet Partisi Genel Başkanı Kutan, Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy'a gönderdiği kutlama mesajında, milli takımın, Türk insanına güvenildiği, önünün açıldığı ve fırsat verildiği takdirde ne kadar büyük zaferler kazanabileceğini bir kez daha gösterdiğini belirterek, "Milletimize, onun çalışkan evlatlarına ve onların sahip olduğu özgüvene inanmayanların, ardarda kazanılan bu zaferlerden alacakları dersler olduğuna ve bu başarıların kendilerine, futbolda olduğu gibi her alanda nasıl başarılı olunacağına dair yol gösterici olduğuna inanıyorum" dedi. Kutan, zaferde emeği bulunan Teknik Direktör Şenol Güneş, futbolcular ve yöneticileri de kutladı.

CHP Lideri Baykal ise Futbol Federasyonu Başkanı Ulusoy ve Milli Takımlar Teknik Direktörü Şenol Güneş'e gönderdiği kutlama mesajında şöyle dedi: "Dünya kupasında ülkemize üçüncülük kazandırarak hepimizi gururlandırdınız. Finallerin başından bu yana gösterdiğiniz üstün gayret ve elde ettiğiniz büyük başarı dolayısıyla sizleri, futbolcuları ve teknik kadromuzu yürekten kutluyor, sevgiler, saygılar sunuyorum."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön