Son dakika: Akdeniz'de 3.9 büyüklüğünde deprem (AFAD-Kandilli Rasathanesi Son Depremler)

Akdeniz ve Elazığ peş peşe meydana gelen depremlerle sallandı. AFAD'ın verilerine göre, Akdeniz'de yerin 11 kilometre derinliğinde 4.1 şiddetinde bir deprem meydana geldi. Kandilli Rasathanesi ise, Elazığ'ın Sivrice ilçesinde 3.9 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiğini açıkladı.

Son dakika: Akdeniz'de 3.9 büyüklüğünde deprem (AFAD-Kandilli Rasathanesi Son Depremler)

Akdeniz'de 4,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, saat 19.20'de Akdeniz açıklarında 4,1 büyüklüğünde yer sarsıntısı kaydedildi.

Deniz yüzeyinin 11,40 kilometre derinliğindeki depremin merkez üssünün Muğla'nın Marmaris ilçesine 201 kilometre uzaklıkta olduğu belirlendi.

ELAZIĞ SİVRİCE'DE 3,9 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREM

Kandilli Rasathanesi ise, Elazığ'ın Sivrice ilçesinde 3.9 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiğini açıkladı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
Vallahi biz insanlara az bile bu uyarilar ölüm dedigin nedir Hak yolunda olmayinca insan...ölüm dedigin nedir ki Allaha dine imana küfür ler aldi başini gidiyor.musluman gibi gözüküp akli fikri dunya yalan idareci ler olmuş sahtekarlik yalan Dolan zina bunlar az bile Allahim bizleri kötü niyetli insanlar dan korusun birlik beraber lik zamani hesap günü zor...
çok doğru söyledin özellikle akp hükümeti din ile insanları kandırıyolar Allah ın haram kıldığı faize helal dediler her türlü yolsuzluk bunlarda Allah belalrını verecek elbet
allah yardımcıları olsun
3.9 u 4.1 i deprem diye söyleme ya bu ülkede.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler