HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Son dakika: İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener hastaneye kaldırıldı! Akşener'in sağlık durumu nasıl? İşte son durumu...

Son dakika haberi... İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, kalbinde ritim bozukluğu nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Meral Akşener'in hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi. Akşener'in sağlık durumuyla ilgili İYİ Parti Sözcüsü Prof. Dr. Kürşad Zorlu'dan açıklama geldi. İşte son dakika haberinin detayları...

Son dakika: İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener hastaneye kaldırıldı! Akşener'in sağlık durumu nasıl? İşte son durumu...

Son dakika: İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, kalp ritmi bozukluğu nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Akşener'in hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi. Meral Akşener'in kontrol amacıyla geceyi hastanede geçireceği bilgisi verildi. İşte son dakika haberinin detayları...

SON DAKİKA: MERAL AKŞENER'İN DURUMU NASIL? DOKTORU KONUŞTU

Meral Akşener'e müdahale eden Dr. Berkant Özpolat, "Sayın Meral Akşener çarpıntı şikayetiyle hastanemize başvurdu. Bir problem saptanmamıştır. Hayırlısıyla yarın taburcu edilecektir" dedi.

KEMAL KILIÇDAROĞLU HASTANEYE GELDİ

AA-20230112-29976138-29976135-CHP_GENEL_BASKANI_KILICDAROGLU

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i hastanede ziyaret etti. Hastane önünde gazetecilere açıklamalarda bulunan Kılıçdaroğlu, şunları söyledi:

"Üzüntülü bir haber aldık ve hemen geldim. İYİ Parti'nin değerli yetkilileri ile görüştük. Sayın Genel Başkan'ın durumunu sorduk. Hekim arkadaşlar bilgi verdiler. Çok şükür şimdilik herhangi bir sorun yok. Dinlenmede kendisi. Umarım yarın sağlıklı bir şekilde hastaneden ayrılır. En büyük arzumuz da bu zaten. Dolayısıyla ben İYİ Parti'nin değerli başkanlarına, yöneticilerine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Sayın Genel Başkan'a da geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Umarız kısa süre içerisinde sağlığına kavuşur ve taburcu olur.

AA-20230112-29976138-29976137-CHP_GENEL_BASKANI_KILICDAROGLU

'YÜZ YÜZE GÖRÜŞEMEDİK'

Hekim arkadaşlar da bilgi verdiler. Önemli bir şeyin olmadığını ama dinlenmesi gerektiğini ifade ettiler. Sizler de takdir edersiniz ki yoğun bir siyaset gündemi var. Dolayısıyla bu siyaset gündemi bizi bekliyor zaten, bundan kaçınma şansımız da yok. Dolayısıyla sayın Genel Başkanımızın bir an önce taburcu olması ve tekrar Türkiye'nin sorunlarına kilitlenmesini isteriz. En büyük arzumuz da bu. Yüz yüze görüşemedik. Doktorlar izin vermiyorlar. Doğru da olmaz zaten bu aşamada."

MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU: ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, sosyal medya hesabından Meral Akşener'e geçmiş olsun dileklerini iletti. Bakan Çavuşoğlu şu ifadeleri kullandı:

"Geçirdiği rahatsızlık nedeniyle hastaneye kaldırılan İYİ Parti Genel Başkanı Sn. Meral Akşener'e geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, acil şifalar diliyorum."

İBRAHİM KALIN: ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Rahatsızlığı sebebiyle hastaneye kaldırılan İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener’e geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, acil şifalar diliyorum." ifadelerini kullandı.

KÜRŞAD ZORLU: 'BİR SORUN TESPİT EDİLMEDİ'

İYİ Parti Sözcüsü Prof. Dr. Kürşad Zorlu, Meral Akşener'le ilgili Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

"Genel Başkanımız Sn. Meral Akşener bugün hafif bir çarpıntı şikayeti ile akşam saatlerinde Ankara Güven Hastanesi’ne intikal etmiş olup çok şükür yapılan tetkiklerinde bir sorun tespit edilmemiştir. Yarın taburcu olması planlanmaktadır. Milletimizin bilgilerine saygıyla sunarız."

İYİ PARTİLİ ÜMİT DİKBAYIR'DAN AÇIKLAMA

Meral Akşener'in sağlık durumuyla ilgili, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Dikbayır'dan açıklama geldi.

Dikbayır, "Meral Hanım'ın sağlık durumu iyi. Belki bu gece hastanede kalacağız. Kalbinde bir çarpıntı oldu. Bu yüzden hastaneye geldik, korkulacak bir durum yok" ifadelerini kullandı.

TURHAN ÇÖMEZ: TOPLANTI ESNASINDA BİR ÇARPINTI HİSSETTİĞİNİ SÖYLEDİ

İYİ Parti Genel Başkan Başdanışmanı Turhan Çömez, hastane önünde gazetecilere açıklama yaptı.

Çömez, "Sayın genel başkan, genel merkezde toplantı esnasında bir çarpıntı hissettiğini söyledi. Hepiniz biliyorsunuz çok yoğun bir çalışma temposu içerisinde. Bu çarpıntı şikayeti üzerine, biz hastaneye gelmeyi uygun gördük. Acil bölümünde tetkikleri yapıldı. Bütün tetkikler tamamlandı. Gözlem amacıyla bu akşam hastanede tutulacak. Yarın taburcu edilmesi planlanıyor." dedi.

UĞUR POYRAZ: CİDDİ BİR ŞEY OLMADIĞI KONUSUNDA BİZİ BİLGİLENDİRDİLER

İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz da hastanede açıklamalarda bulundu.

Poyraz, "Genel başkanımız Meral Akşener, bugün genel merkez çıkışında kalp çarpıntısı şikayeti nedeniyle Güven Hastanesine geldi. Röktörlerimiz bu konuyla ilgili gerekli tetkikleri yaptılar. Tetkikler sonucu, ciddi bir şey olmadığı konusunda bizi bilgilendirdiler. Kendisi bu akşam için hastanede kalacak" diye konuştu.

TEMEL KARAMOLLAOĞLU: ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Twitter hesabından Meral Akşener'le ilgili 'geçmiş olsun' paylaşımında bulundu. Karamollaoğlu şu ifadeleri kullandı:

"Geçirdiği bir rahatsızlık sonucu hastaneye kaldırılan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Hanımefendi’nin sağlık durumunun iyi olduğu bilgisini aldım. Bir kez daha kendisine ve İYİ Parti camiasına geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, acil şifalar diliyorum."

AHMET DAVUTOĞLU: ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Meral Akşener'le ilgili sosyal medya hesabından şu ifadelere yer verdi:

"Rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan İYİ Parti Genel Başkanı Sn. Meral Akşener'e acil şifalar diliyorum."

ALİ BABACAN: MERAL HANIM'IN EN KISA SÜREDE SAĞLIĞINA KAVUŞMASINI TEMENNİ EDİYORUM

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Meral Akşener'le ilgili Twitter hesabından şu ifadeleri kullandı:

"Kalp rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırılan İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener'e acil şifalar diliyorum. Meral Hanım'ın en kısa sürede sağlığına kavuşmasını temenni ediyorum."

GÜLTEKİN UYSAL: ACİL ŞİFA DİLEKLERİMİ İLETİYORUM

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Twitter hesabından Akşener'le ilgili paylaşımda bulundu. Uysal, şu ifadelere yer verdi:

"Geçirmiş olduğu rahatsızlık nedeniyle İyi Parti Genel Başkanı Sn. Meral Akşener hanımefendiye geçmiş olsun ve acil şifa dileklerimi iletiyorum."

MUHARREM İNCE: ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, sosyal medya hesabından Meral Akşener'e geçmiş olsun dileklerini iletti. İnce şu ifadeleri kullandı:

"Geçirdiği rahatsızlık sebebiyle hastaneye kaldırılan İYİ Parti Genel Başkanı Sn. Meral Akşener'e geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, acil şifalar diliyorum."

MANSUR YAVAŞ: ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Akşener'in hastaneye kaldırılması ile ilgili sosyal medya hesabından şu ifadeleri kullandı:

"Kalp çarpıntısı ritim bozukluğu sebebiyle hastaneye kaldırılan İYİ Parti Genel Başkanımız Sn. Meral Akşener'e geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, acil şifalar diliyorum."


Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler