Son dakika... YPG-PYD'ye tıbbi yardımda bulunduğu iddia edilen firmayla ilgili flaş gelişme

Sağlık Bakanı Koca, Ankara'da bir firmanın, terör örgütü PKK'ya tıbbi cihazlar gönderdiği iddiasına yönelik Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu tarafından 2 müfettiş görevlendirildiğini bildirdi.

 Son dakika... YPG-PYD'ye tıbbi yardımda bulunduğu iddia edilen firmayla ilgili flaş gelişme

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Ankara'da bir firmanın, terör örgütü PKK'ya tıbbi cihazlar gönderdiği iddiasına yönelik Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (Titck) tarafından 2 müfettiş görevlendirildiğini açıkladı.

Mecliste gazetecilerin sorularını yanıtlayan Koca, Ankara’nın İskitler semtindeki bir firmanın, PYD/YPG terör örgütüne tıbbi cihaz gönderdiği iddialarına ilişkin açıklama yaptı.

Sağlık Bakanı Koca, "Cihazlarla ilgili Titck kurumumuz var. Titck kurumu bu iddialarla ilgili 2 müfettiş görevlendirdi. Bize gelen herhangi bir durum yok. İdari bir soruşturma başlatıldı. Bununla ilgili bulgularımızı güvenlik birimlerimize veriyor olacağız. Daha fazla bilgi vermem, soruşturmanın selameti açısından doğru olmaz." diye konuştu.

(AA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Fetö ye yardım yataklık maddi destek verenlere el koyup içeri atıyorsunuz aynısını pkk yapsanıza yerse tabi onlara neden bişey yapılmıyır
Fetö ye yardım edene işlem yapılmasınmı? Her ikiside hain terörist
MÜFETTIŞ DEGIL HAKIM KARŞISINA CIKARACAKSIN KI ADALETLI OLASIN MÜFETTIŞIN ELINE KISTIRIR ÜÇ BEŞ AL SANA RAPOR OLMUYOMU BUNLAR COK GÖRDÜK
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler