HABER

Su sıçrattı diye adam öldürdü

Kayseri'de otomobille kendisine su sıçrattığı için cinayet işlendi

Su sıçrattı diye adam öldürdü
Edinilen bilgiye göre, Anbar Nakliyeciler Sitesi yakınlarında Uğur Temel’in kullandığı otomobil, Cemal Kuşoğlu’nun otomobiline çamurlu su sıçrattı.
Kuşoğlu, arkadaşları Serkan Kocabey ve Ramazan Demirci’yi yanına alarak, Uğur Temel’in çalıştığı nakliyeciler sitesindeki amcasına ait iş yerine gitti. Burada çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu Cemal Kuşoğlu (26), bıçaklanarak olay yerinde hayatını kaybetti.
Bıçak darbesi ve sopalarla yaralanan Serkan Karacabey (33), Ramazan Demirci (32), Uğur Temel (19) ve kardeşi Serkan Temel (18), Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Durumu ağır olan Serkan Karacabey, ilk müdahalenin ardından Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine sevk edildi.
Cemal Kuşoğlu’nun cesedi, olay yerinde yapılan teknik incelemenin ardından otopsi için ambulansla Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi morguna kaldırıldı.
Serkan Karacabey ve Ramazan Demirci’nin tedavilerinin sürdüğü, durumları iyi olan Uğur ve Serkan Temel kardeşlerin tedavilerinin ardından gözaltına alındığı, soruşturmanın sürdürüldüğü bildirildi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön