HABER

Sunucular birbirlerinin etini yedi!

Sunucular birbirlerinin etini yedi!

İki TV sunucusu, birbirlerinin vücudundan alınmış etleri pişirip...

Hollanda'da yayınlanan ve "merak edilen sorulara cevaplar arayan" bir programın iki erkek sunucusu, birbirlerinin "tadına" baktılar!
Dennis Storm ve Valerio Zeno ameliyatla vücutlarından küçük bir miktar kas aldırdı, ardından birbirlerinin vücutlarından alınan bu parçaları stüdyo seyircilerinin önünde pişirip yediler.
Dennis Storm kalçasından et aldırırken, Valerio Zeno karnından bir parça et aldırdı. İkili insan etinin bir özelliği olmadığını söylese de, tadının nasıl olduğuna dair bir yorum yapmayı reddettiler.
Sunuculardan Storm'un "Arkadaşının gözlerinin içerisine bakarken onun etini çiğnemek garip bir duygu" açıklamasını yaptığı ve "Sadece birkaç santimlik et parçasıydı ve artık bu yara iziyle ilgili güzel bir hikayem var" diye belirttiği öğrenildi.

[Sunucular birbirlerinin etini yedi!](http://haber.video.mynet.com/detay/Sunucular_birbirlerinin_etini_yedi/1393130/ "Sunucular birbirlerinin etini yedi!") | [video.mynet.com](http://video.mynet.com "http://video.mynet.com")
Programla ilgili bilgi veren bir avukat da insan eti yemekle ilgili yasal bir sorun olmamasına rağmen, ikilinin ya da onları ameliyat eden doktorun başının derde girebileceğini söyledi.

Geri Dön