HABER

Süper Loto sonuçları 4 Mayıs: 498. haftada Süper Loto 5 milyon lira devretti!

Süper Loto sonuçları belli oldu. 2017 yılında ilk haftada altı bilenin olmadığı Süper Loto'da yeni bir devir sayısı başladı. Milli Piyango İdaresi tarafından dün akşam düzenlenen 4 Mayıs tarihli Süper Loto çekilişinde altı bilen yine olmadı ve 5 milyon lira gelecek haftaya devir etti. İşte merakla beklenen Süper Loto sonuçları, haftanın kazandıran numaraları ve tüm ikramiye listesi...

Süper Loto sonuçları 4 Mayıs: 498. haftada Süper Loto 5 milyon lira devretti!

Süper Loto sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından yapılan 498. hafta çekilişi ile belli oldu. Süper Loto bu sene sürekli devirli haftalar ile devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda dokuz hafta devir eden ancak 10. haftada altı bilenin çıktığı Süper Loto, dün akşam çekilişinde altı bilen yine çıkmadı ve 3. kez devirle ile 5 milyon liranın sahibi çıkmadı. İşte bu haftanın Süper Loto sonuçları, şanslı sayıları ve kazanılan ikramiye miktarları...

SÜPER LOTO SONUÇLARI 4 MAYIS

Süper Loto 498. haftanın kazandıran numaraları; 8, 15, 16, 25, 44 ve 51 olarak belirlendi.

4 Mayıs Süper Loto çekilişinde altı bilen çıkmayınca 5 milyon 62 bin 771 lira 58 kuruş ikramiye haftaya devir etti. Gelecek haftaya yapılacak Süper Loto çekilişinde büyük ikramiyenin 7 milyon lirayı geçmesi bekleniyor.

Süper Loto'da diğer ikramiyelerin dağılımı ise şöyle; 5 bilen 62 kişi 9 bin 254 lira doksan beşer kuruş, 4 bilen 3 bin 653 kişi 169'ar lira ve 3 bilen 75 bin 646 kişi 14 lira beşer kuruş ikramiye alacaklar.

Süper Loto Nasıl Oynanır?

Bir kuponda 6 adet kolon ve kolon başına toplam 54 adet sayı bulunur. Bir adet oynamak için bu sayılardan 6 adedi seçilip kalemle işaretlenir. İsterseniz kuponunuzu sen seç yöntemiyle terminale otomatik olarak doldurtabilirsiniz. Çoklu çekiliş işaretlerseniz aynı kuponu iki, üç yada dört haftalık oynayabilirsiniz.

Eğer otomatik olarak makineye doldurtmak yerine kendiniz seçerek oynamak istiyorsanız; Bir kolonda mevcut olan 1′den 54′e kadar olan sayılardan altı adedini seçip işaretlemeniz yeterlidir. Seçtiğiniz sayıların üzerini kalemle işaretlemeniz suretiyle toplamda en az 3 adet doğru sayıyı tutturmanız gerekecektir. İkramiyeler toplamda 3, 4, 5 ve 6 adet sayıyı doğru tahmin edebilen katılımcılar arasında paylaştırılır. Elbette 6 adet sayıyı tek seferde doğru tahmin edebilen katılımcı büyük ikramiyeye hak kazanır. Büyük ikramiye milyon liranın üzerinde.

Geri Dön