Suriye sınırında büyük hareketlilik!

Kilis’ten, Suriye’nin Halep kentine bağlı Afrin sınırına zırhlı personel taşıyıcı ile tank sevk edildi. Suriye sınırında konuşlu birliklere takviye amaçlı gönderilen çok sayıda zırhlı araç ve tank, Hatay'a geldi.

Suriye sınırında büyük hareketlilik!

Fırat Kalkanı Bölgesinden tırlara yüklenen zırhlı personel taşıyıcılar ile tanklar, Kilis üzerinden Afrin sınırına sevk ediliyor. Askeri sevkiyatlar sınır hattına gün boyu sürerken, sevkiyatların Zeytin Dalı Harekatı kapsamında kritik noktalara yapılacağı bildirildi.

HATAY'A DA SEVKİYAT YAPILDI

Suriye sınırında konuşlu birliklere takviye amaçlı gönderilen askeri araçlar Hatay'a geldi. Zeytin Dalı Harekatı kapsamında farklı birliklerden gönderilen çok sayıda zırhlı araç ve tank Hassa ilçesine ulaştı. Daha sonra sınır birliklerine doğru hareket eden askeri araçların, buradan da Afrin'e geçeceği öğrenildi.

ta4

ta3

ta2

ta1

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
allah yardımcınız olsun
Allah yardımcınız olsun sağ-salim dönün inş amin
Allah yardımcınız olsun Aslanlar Ordu AFRİN de savaşırken, buradan saçma sapan sözlerle yıpratmaya yönelik yorumlar yapanlar yada Bunca Askeri harekattan sanki PYD PKK ; ABD imkanlarıyla haberdar edilmiyormuş gibi meydanlara çıkıp "Davul zurnayla harekatmı yapılırmış" diyerek hesapta çok bilmişlik yapıp gerçekte ise KAHPELİĞİN Kitabını yazanlar bilsinki! Millet Sizin neMAL olduğunuzu biliyor
türkiye askeri sevkiyatı hızlandırmalı en sert biçim de karşılık vermeli..karşımızda şeytanın ordusu var..af yok ...ölümüne vatan için...dünyaya kim olduğumuzu göstermenin zamanı geldi...saldır......
Bizim basın kadar sorumsuzunu görmedim her şeyi ifşa ediyorlar. Hele bir kanal var yapmadığı rezillik kalmadı bu işler gizli olur bizim torpilli kanallar 7/24 canlı yayın yapıyor.
Sırın ötesinde 8-10 km temizleyelim yeter. Yazık askerimize yazık devletimize. Bize ne suriyeden Allah aşkına. pkk ve pyd bizim toprak bütünlüğümuzü etkileyemez ki. 3-5 bin tane duzensiz ordu bize ne yapabilir ki. Devlet buyuklerinin yaptiklarini vallahi aklim almiyor. Abd ve rusya bizi oyuna çekiyor!!!
obama bizi kandırdı,yalan söyledi,15 günde esad'ı devirriz dedi,ona inandık 15 günde şam'da cuma namazı kılarız d,ye suriyeye müdahil olduk,,başımıza gelenler obama yüzünden.nasıl halledeceğiz bilmem
Dualarımız sizlerle. Allah hepinizi korusun.
Attığınız gol olsun. hedefiniz sapmasın inşallah. Rabbim yardımcınız olsun.
Allah devletimize milletimize birlik beraberlik güç kuvvet versin .Allahım devletime milletime zeval verme
allah yardımcınız olsun biz hazırız hedef kızıl elma
amin
Burası afrindir yolları keskindir giden gelmiyor acep nedendir
peygamberin tek kalan ordusuyuz allah bizi koruyacaktır.şüphesi olan çanakkaleyi hatırlasın.güle güle giden güle güle dönün yiğitlerim.unutmayınki allah sizinledir.dualarımız siznledir.
rabbim yardımcınız olsun aslan parçaları... allaha emanet olun... attığınız tam isabet olsun....
En güvenli sınırımızda geldiğimiz nokta.
Diğer Haberler