HABER

Talihsiz bebeğin annesi gözaltına alındı

İZMİR (İHA) - İzmir'de kötü muamele ve cinsel istismara uğradığı iddia edilen minik N.N.B.'nin polis tarafından gözaltına alınan annesi Fadime B. sağlık kontrolüne götürülürken, "Çocuğumu çok seviyorum. Ucunda ölüm de olsa onu geri alacağım" dedi.

Cumhuriyet Savcılığı tarafından hakkın gıyabi tutuklama kararı çıkarılan 17 aylık kız çocuğu N.N.B.'nin annesi Fadime B., İzmir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Aranan Şahıslar Büro Amirliği ekipleri tarafından Bornova İlçesi'nde gözaltına alındı. Ekipler Fadime B.'yi akşam saatlerinde Bornova'daki Üniversite Caddesi'ndeki Metro'nun Sanayi Durağı'nda yakaladı. Ekipler tarafından gözaltına alınan Fadime B., İzmir Emniyet Müdürlüğü Bozyaka Hizmet Binası'na getirildi. Burada ifadesi alınan Fadime B. daha sonra sağlık kontrolünden geçirilmek üzere Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü.

Sağlık kontrolüne götürülmek için emniyetten çıkarılması sırasında gazetecilerin soru yağmuruna tuttuğu Fadime B., çocuğunu çok sevdiğini söyledi. Çocuğuna yapılanlardan haberinin olmadığını söyleyen Fadime B., "Ben onun için ölürüm. Bir anne evladına kötü muamele yapar mı? Onun için her şeyi göze alırım" dedi.

Kendine yuva kurmak istediğini ve çocuğunu da yanına alacağını belirten Fadime B., "Ben onu ne pahasına olursa olsun yanıma alacağım. Onu çok seviyorum. Onun için her şeyi yaparım" diye konuştu.

Fadime B., daha sonra polis aracına bindirilerek Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sağlık kontrolüne götürüldü. Fadime B'nin, işlemlerin ardından Menderes İlçe Jandarma Karakolu'na teslim edileceği bildirildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön