Teklifini reddedince kalbinden vurdu

Barışma teklifini reddeden eski eşini kalbinden vurdu, sonra intihar girişiminde bulundu. Kalbinden vuruladın kadın, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Adana'da eski eşine "Sevgililer Günü’ne barışmış olarak girelim" dedikten sonra ret cevabını alan şahıs, sokak ortasında kadını kalbinden vurduktan sonra kendi kalbine sıkarak intihar girişiminde bulundu.

Edinilen bilgiye göre olay, Seyhan ilçesine bağlı Çınarlı Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre yıllar önce evlenen Mahmut Demirci ile Zühal Kırlangıç (47) anlaşamayarak boşandı. Ancak Demirci bir türlü eşinin peşini bırakmadı. Demirci sürekli Kırlangıç'ı arayarak onu çok sevdiğini birleşmek istediğini söyledi. Ancak buna rağmen Kırlangıç her defasında eski eşini reddetti. Bugün de Kırlangıç'ı takip ederek Çınarlı Mahallesi Ziyapaşa Bulvarı’nda yakalayan Demirci onun yanına gelerek barışmak istediğini kendisini çok sevdiğini söyledi. Genç kadın eski eşinin bu teklifini kabul etmedi. Bunun üzerine Demirci "Yarın Sevgililer Günü bugüne barışmış olarak girelim" dedi. Ancak buna rağmen kadın teklifi kabul etmeyince zanlı yanında getirdiği pompalı tüfeği çıkartıp önce eski eşinin kalbine sonrada kendi kalbine sıktı. Olayı gören vatandaşlar hemen polise ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen iki ambulansla kadın ve erkek hastanelere kaldırıldı. Polis ise olayla ilgili çalışma başlattı.

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
Sahip olduğun değerin kıymetini elindeyken bileceksin. Elden gittikten geri vites yapmıycaksın. Bir araya gelmek için gurur yapmayıp yalvaranlar, ret edilince neden gurur yaparlar.
Bugün avukata saldıranlar işte bu pislik şahsın konumundadır kanunen insanın ayrılma hakkı var avukatta kanunun verdiği yetki ile müvekkilinin isteği üzerine hacız yollamış bu saldıranlar İnan’ın hepsi borçlu ve devletin malı deniz yemeyen keriz misali bu zihinler böyle değer verdiklerini bile yol ortasında katlederker borcu üstleniyoruz diyen bir makam yok sadece savaş çığırtkanlığı yaratan provoke edip gündemi işgal eden hırsızlar kimse kanunun üstüne geçemez geçiyorsa kanunsuzdur haksızdır avukat kimseyi aşlağılamıyor görevini cesurca hakkı ile yapmış..
Nasıl bir ülke de yaşıyoruz herkes birbirini vuruyor bu kadar kolay mı barışmıyorsa öldürmen mi gerekli allaha nasıl hesap vereceksin
Adana
İnşallah kadına birşey olmaz.Adam olacak canlıyı ise Allah'a havale etmek gerek,Allah bildiği gibi yapsın...
haberi okumadan yorum yapanlar işte böyle rezil oluyorlar. Kadın ölmüş ölmüşş
allah ın belası kendini vurda bir pislikten kurtulsun ülke. kadını neden vuruyorsun
Çok seviyormuş belli insan kıyabilir mi sevdiği birisine yaa. Boşanmışsınız kendi yoluna gideceğine takmış kadına psikopat. Yazık olmuş bir de çocukları varsa çok acı...
Diğer Haberler