KADIN

Tüm ihtimallere meydan okuyan anne! 8 binde bir ihtimali tutturdu

Tüm ihtimallere meydan okuyan anne! 8 binde bir ihtimali tutturdu

Birkaç yıl önce gebelik heyecanı yaşayan Laura, doktora gittiğinde hayatının mucizesini öğrendi.

Birkaç yıl önce, Wisconsin’de yaşayan bir çift ilk çocuklarının yolda olduğu haberini aldı. Laura ve Kevin ultrason sonuçlarını bekleyemedi ve ebeveynlik yolculuğuna başladılar. Doktoru bu ziyaretlerinde işin gidişatı çarpıcı bir şekilde değişti.

Laura, doktorun ultrason görüntülerindeki bir şeylerin onu şaşırttığını fark etti ve ona her şeyin yolunda olup olmadığını sordu. Her şey yolundaydı, sadece bir yerine üç tane kalp atışıyla karşılaşmıştı!

8 BİNDE BİR İHTİMAL

Laura, o anı “kalbim durdu sandım” diyerek ifade etti. Üçüzlerin haberi çiftte ve doktorlarında devasa bir şok etkisi yarattı. Çünkü Laura ve Kevin üçüzleri %100 doğal yolla yaptı ve ikisinin de ailesinde çoklu doğum hikâyesi yoktu. Doğal yolla üçüz olması için 8,000’de bir ihtimal bulunuyor.

Laura üçüzleri normalden iki buçuk ay erken doğurdu; doğum açısından yüksek risk taşımasına rağmen dünyaya üç tane mucize çocuk getirdi. Kaderin cilvesi, Hannah, Norah ve Lucy Babalar Günü’nde doğdu. Fakat Hannah, Norah ve Lucy’yi inanılmaz derecede özel ve benzersiz yapan bir şey daha vardı… ve bunun gerçekleşme ihtimali 60,000 ile iki milyonda bir arasında.

Bu da üçüzlerin saç rengi, göz rengi ve boylarının birbirlerinden farklı olarak dünyaya gelmesi.