Tuncay Özkan'a müebbet

Ergenekon'da verilen cezalar açıklandıkça şaşkınlık arttı!

Tuncay Özkan'a müebbet

Ergenekon'un karar duruşmasında çok sayıda gazeteciye de ceza yağdı.

KÖMÜRCÜ'YE 7 YIL 6 AY HAPİS

Ergenekon davasının tutuksuz sanığı gazeteci Güler Kömürcü, 'terör örgütü üyeliği' suçundan 7 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı.

BOLLUK'A 7 YIL

Aydınlık gazetesi genel yayın yönetmeni Serhan Bolluk'a 7 yıl 6 ay hapis verildi. Cezaları açıklanan diğer gazeteciler şöyle:

Vedat Yenerer: 7 yıl 6 ay hapis

Ünal İnanç: 19 yıl hapis 1 ay hapis

Mustafa Balbay 34 yıl 8 ay

Ergun Poyraz 29 yıl 4 ay hapis cezası aldı

Gazeteci Caner Taşpınar beraat etti.

Gazeteci Deniz Yıldırım 16 yıl 10 ay hapis cezasına çarptırıldı

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 304 yorum
Elbet gün gelecek, devran dönecek tayyib efendi kaç yıl yiyecek. Yolsuzluk onda, yalancılık onda, mesleğini kötü kullanma onda, ihaleye hile karıştırmak onda...
Gün geldi devran döndü ve durum bu.Hayırlı olsun. herkes sırasını bekleyecek. Halkın izin verdiği sıranın başına geçecek.
güldürdün
mesleğini kötü kullanma ne ya? meslek ha hahahay:)))
Yalan söylüyorsan sen bahsettiğinden daha adisin, yok bilerek söylüyorsan kanıtla ki iftira atmaktan kurtulun. Örneğin Çankaya Belediyesindeki gibi bir ses kaydı olsun, küçük bir şey olsun. Hadi bekliyoruz
DEVRAN 90 YIL SONRA DOĞRU YÖNE DÖNDÜ,SAPMASI İÇİNDE 90 SENE BEKLERSİNİZ ARTIK..
bruhas. Yalancısın. İftiracısın. Devran döndü. Hak yerini buldu. Hazmet koçum. Hazmet. Daha beter olsunlar. Vatan hainleri. Aşşağılık darbeciler.
feto, tayyip ve tüm suç ortakları cayır cayır cehennemde yanacaklar
ne oldu bi tarafınamı dokundu....sandınız ki biz bu memleketi yeriz..yedirmezlerr.cehennemde en başta senin gibiler yanar..
Eğer Tayyip Erdoğan muslümansa ben müslümanlığı kabul etmiyorum!! Firavun torunları bunlar!!
öküz oğlu. bu adamlar zamanın din düşmanlarıydılar. sende onların pis ilişkilerinin doğan çocuğusun. üzerine alınacan tabi bu durumu ama çok yerinde karar.
Günün, hatta asrın modası:Feto,Tayyip.Ulan otur da bu adamlar ne yapmışlar da yargılanmışlar bi oku.Ha tabi senin gibi postal yalayanlar alışmışsınız bunlar dokunulmaz, bunlar bu memleketin efendileri, biz ise marabayız. .Artık geçti o günler,kimseye imtiyaz yok her kes işini yapacak, eğer suç işlediyse de cezasını çekecek.
Allah onları cehennemine bile kabul eder mi orasını bilmiyorum
helalin var eskişehirli hemşerim.
Allah herşeyi görüyor , cehennem onları bekliyor . Bunca şehidin ahı üzerlerinde.
Deniz feneri davasından idama mahkum olması gerekenler varken PKK lı aponun idam edilmesi gerekirken siz ergenekonla uğraşın uyuyan güzeller sizi
O pkk nın arkasında da bunlar var saf olma.perinçek apoyla az cilveleşmedi.
PKK ve APo nun sahibi Ergenekon değilmi kardeş
APO DAN NE FARKI VAR SAVUNDUĞUN ADAMLARIN
PKK da bunlar sayesinde ver diğerleride koçum
adama sorarlar bu ülkede idamı hangi parti kaldırdı diye. daha bebesin galiba o yılları hatırlamadıysan hatırlatayım apo dsp-mhp-anap koalisyonun da yakalandı bu koaalisyon sırf apoyu asmamak için idamı kaldırdı. Mhp liler asarız keseriz diyoda idamı kaldıran vekiller onlar değilmiydi
pkk yı bunların kurduğunu unutuyon her halde. kim ülkemize baş kaldırırsa adı tipi ne olursa olsun cezasını cekecek.
pkk dhkpc ibda-c bilmem ne boklar varsa hepsi de yukarı beyin olna ergenekonun maşaalrı değil mi aynı sen ve snein gibiler de
ALMANYADAKİ DENİZ FENERİ PARA HORTUMLADI DİYE BİRİLERİ İDAM EDİLECEKSE,ATATÜRKÜ MEZARINDAN ÇIKARIP 1000 KERE ASMAK LAZIM..HER İLDE GAYRI MEŞRU ÇOCUĞU OLDUĞU VE HEPSİNE SUS PAYI OLARAK MİLYONLARCA DÖNÜM TARLA-BAHÇE VERDİĞİ SÖYLENİYOR..SIRF KOSKOCA İŞ BANKASINI,BAŞINDA OLDUĞU CHP'NİN MAL VARLIĞI YAPMASI BİLE YETER..
kardeş sen hala uyuyorsun ergenekon degilmi pkk ile iş birligi yapan yada pkk ya yardım eden destek olan asıl uyuyan sizsiniz. uyanın artık ya bu kadar sazan olmayın
idamı kaldıranlara söyle güzelim
şimdi söylesin tuncvay efendi biz kaç kişiyiz diye yaaaa bence azınlık olduğunu unutmuştu.mynet yayınlayın lütfen
adi çoğunluk oldunda ne oldun
Az olunca suçlu mu
ALLAH SANA 2 MİSLİSİNİ NASİP EDER, İNŞALLAH! SENİN GİGİ SADİSTLER İNLEYE İNLEYE GİDER DİĞER TARAFA! AHIM DA TUTAR HA!
Yaw hemşerim haberi görünce bir yorum yazayım dedim ama daha kafadan yazmak istediğim yorumun aynısını yazdığını gördüm...hehehe...Kaç kişi olduklarını saymaya bol bol vakti olacak artık:)
Allah sen ve senin gibi düşünen sahte Müslümanların belasını versin.
AZ BİLE BU İTTAHATCILAR
adını yaz sanada gelsin
VATAN HAYİNLERİ GERCEK YÜZÜNÜZ ORTAYA ÇIKTI.İÇERDE ÇÜRÜMEYE DEVAM
daha hain yazmayı bılmıosun senı gıbıler yuzunden bu ulke bu hallere dustu gercek vatanseverler bu durumlara dustu ama gun gelecek devran donecek !!
hain yazmayı öğren önce sen...
çok haklısın! sizinde önünüz açıldı APOyu başbakan yapın ! vatanseverler (!)
Sevgili arkadaşım vatan haini derken; ülke sırlarını mı sattılar , ülke topraklarını başkalarına peşkeş mi çektiler, herhangi bir katliam mı gerçekleştirdiler, bizim bilmediğimiz duymadığımız ne suçları var. Kararı veren de senin benim gibi insan ne derler insan adaletinden korkmam şaşar ama Allah' ın adaleti işte ondan korkun. İnşallah bu kararı veren ve verdirtenlerin vicdanı rahattır. Dikkatini çekerim 17 yaşında gencecik kızı diri diri kesen adam 5-6 yıl sonra aramızda olacak bir düşün...
ADALET TECELLİ ETTİ VE EDİYOR SİZİ GİDİ ERGENEKON CULAR SİZİ
sabah akşam içersin votkayı ama.
ilerde bu ülkeyi satanlar kürtlere peşkeş çekenler apoya biat edenler deniz fenerciler de yargılanacak insallah
türkiyeyi demek bunlar elinde oynatıyormuş.hakettiler fakat bunu anlamayan muhalefet yazık ve aciz insanlar ellerinden gelen bişey yok zavallılar. bu türkiyeyi yiyemeden boğazınıza durdu işte.herkes hakettiği yere güle güle
bu hakim ve savcılar dürüstçemi yargıladı zannediyorsun ah sen ve senin gibileri nasıl bilinçlendireceğiz......
TABİ BU İNSANLAR ONLARCA KİŞİYİ KATLETTİ DİMİ ADAM ÖLDÜRDÜLER BU YÜZDEN MÜEBBET VERDİNİZ VİCDANINIZ RAHATTIR İNŞLALLAH
yaşasın (adalet) ve kalkınma partisi
bu ironiyi anlamayan salaklar yorum yapmayın koyunlar
Laa cidden yazık bee.o zaman akp kapatıLmalı..pekkaka ile apo ile neredeyse dost akRaba oldular..aslında bu ATATÜRKÇÜ Cumhuriyetçi TÜRKÇÜ insanları sindirerekk kürdistanın temelini saglamlaştırıyor saYın akp.
SENİN BU ÜZÜLDÜĞÜN ADAMLAR PKKNIN AĞA BABASIYDI.Bİ BOK BİLMİYORSANIZ SUSUNDA ADAM SANSINLAR.SİZİN GİBİ MALLARI KANDIRDILAR İŞTE VATANSEVERİZ DİYE
nihayet anlamaya başladı insanlar
adamlar her pisliği yapsın, adam kessin, dollandırıcılık yapsın, halka zulum etsin, işine gelmediği kişileri yok etsin; ama atatürkcü ve cumhuriyetciyse suç işlememiş oluyor değilmi? bırakın artık şu atatürk üzerinden prim yapmayı bırakında rahat uyusun.
vatan millet için hayırlısı olur inşallah
HADİ ORDAN RTE ERGENEKONUN BÜYÜTTÜĞÜ pkk YI YIKMAK İÇİN ZARARSIZ HALE GETİRMEK İÇİN ELİNDEN GELENİ YAPIYOR, PKK 80 DARBESİNDEN SONRA KURULDU, O ZAMAN BAŞTA DARBECİLER VARDI ASKERİ REJİM, NEDEN pkk PALAZLANMADAN DEVİRMEDİLER..
Belli kimin 30 yıldır örgütle ortak çalıştığı ya nasıl bir at gözlüğüyse kimse çıkaramıyor...
apo nun kankaları ceza alıyo saff dıkkad ed ergonocuncu sadılmış paşalara
Utanın be nefret saçıyorsunuz her yere Ak partililer yorumlarınızda ağzınızdan oluk oluk nefret kin akıyor bu mu müslümanlık sorarım size. yarın öbürgün başa başkası geçip bu olanlar için sizin gibi kin güdüp aynı sizin gibi sizlerden intikam almaya başlayabileceğini hiç mi hesaba katmıyorsunuz.
bu ülkede muhazakarlar olduğu sürece chp,dsp gibi solcu kesim iktidara asla gelemezler birde neyin hesabını soracaksın teröre destek veren siz ve sizin gibi zihniye değil mi örnek mi al sana örnek bir kaç ağaç için yaygara koparıp ülkeyi kaosa sürükleyen sizin chp ve yandaşı dhkpc değilmiydi sizin gibi vatan hainleri bir de kalkıp atatürkün arkasına sığınıyorsunuz atatürk bugün dirilse hepinizin yüzüne tükürürdü
Ak Partililer ne yaptı ki intikam alınsın bre cahil??Başbakan mı astılar,terör örgütü kurup darbe mi yaptılar,adam mı öldürdüler,bomba mı attılar,katliam mı yaptılar,başı açık ve yanında bir bebeği olan bir anneyi mi öldüresiye dövdüler yoksa bu ülkenin askerine polisine silah çekip onları şehit mi ettiler??? Bunları YAPMADIKLARINDAN dolayı hesap sorabilecek bir babayiğit varsa buyursun sorsun, hasreten bekliyoruz....
zorunamı gitti izmirli, bu ceza yiyenler ümmeti Muhammed ne kadar çekti sen biliyormusun benim elimde olsaydı hepsini asardım.
28 Şubatta sırf Allah dediği için, yargılaanan, başörtülü olduğu için görevinden atılanlara o muameleyi yapanlar da müslüman değildi herhalde. Bu yargılananlar onların şakşakçısı ve destekçisi değil miydi acaba.
ne oldu zoruna mı gitti millet suçsuz yere hapis yatarken sırıtarak gülüyordun.
devamı........para para para ......güç güç, devleti ele geçirme , dış mihraklara maşalık, uyuşturucu ticareti, dinsiz imansız bir nesil yetiştirme vs vs .. VATAN HAİNLERİİİİİİİİİİİİİİİİİİ..
az bile vermişler vatan hainlerine .sallandıracaksın bunları ki millete ibret olsun ders olsun.....
sen vatan hainliği nedir bilirmisin ampul kafa.
vatan haini arıyosan akp ye bak sürece bak haburdaki şovlara bak
doğru biz zamanında sizi sallandırmadık şimdi ayakdınız baş oldunuz. Güneş doğacak merak etmeyin. o zaman solucanlar gibi yer altına çekileceksiniz.
cok cahilsin sana acıyorum
ilahi adelet bu ülkede bütün vatan hayinleri eninde sonunda cezasını çekecek.
sıra sizede gelecek merak etmeyin.
ampul beyinlim benim.
bu ülkenin en büyük vatan haini bugün hükümetle işbirliği yapıyor. görüşmeler yapıyor. sözüm ona kürt halkını savunuyor. bu ülkede hainler cezasını bulmuyor! bu ülkede çok büyük terslikler oluyor. paşalar içeri girerken hainleri dışarı çıkarmanın yolları aranıyor! bu kadar mı kapalı milletin gözleri!
Ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Suçu var demekki ceza aldı.
Kurt kuzuyu yemeyi 5 sene önce aklına koymuştu.
KUZU KAÇ YIL ÖNCE ŞİŞTE DURUYORDU ZATEN YAKACAK ATEŞ YOKTU KUZU BÜYÜKTÜ..
YANİ..?
Eskiden bu tür insanlara hiç kimse dokunamazdı.istedikleri gibi at oynatıyorlardı.o zamanki hükümetlerde bunların kuklaları.Bunları memleketi istedikleri gibi evirip çevirdiler. yediler içtiler seyra eylediler.Gün geldi nerden bilecekler Böyle bir hükümetin geleceğini ve bunlara dokunacaklarını.onlar sandılar bize kimse dokunamaz.yukarda ALLAH var onu bile unuttular.memleketimde yüksek mevkideki insanların bile yargı önüne çıkabileceğini gördüm ya gam yemem artık.
Şu an ki iktidarın gaflet içinde bulunmasına ne diyeceksin bahsettiğin durum su an akp için geçerli farkında mısın kendinde çelişiyosun
kesinlikle katılıyorum on yıl önce neredeydik şimdi neredeyiz..isyan edenler başkaldıranlar suyu yemi kesilenlerdir..Çok şükür onlara inat Türkiye de bu hükümet payidar kalacak...
YERDEN GÖĞE KADAR HAKLISIN KARDEŞ ESKİDEN AĞA PAŞA DAYI BUNLARDI BİLEN BİLİR
İnançlı birisiniz sanırım ama yanlızca basından takip ettiğiniz bir davayla ilgili sizde hükmünüzü vermişsiniz kimin suçlu olduğunu yanlız Allah bilir birgün sizinde adalete ihtiyacınız olabilir ve o gün geldiğinde birileri suçlu olduğunuzu düşündüğü için müebbet yatabilirsiniz tarih suçsuz insanlarin idamlariyla doludur cunku o kararlarida bizim gibi siradan insanlar verir sanirim Allah katinda sucsuz olma ihtimali olan insanlarla ilgili formlardaki bu yorumlarinda vebali buyuktur sanirim yazik cok yazik
bence bu kararları veren yargıçlar ileride de onları yargılıcaklar gibi, geliyor bu kararlar siyasi gibi çünkü çıkarlarsa seçimlerde boy gösterecekler vede akp nin oyu gidecekti
50 tane gizlik tanık o kadar belge ses kaydı video kaydına rağman hala böyle diyorsun ya sen hangi kafadasın.
yok ya senin beynin hastalıklı.la chp ve diğer partilerin toplamı akp ye yetmezken bu adamların alacağı oymu akpye zarar vercek.ya neden inadığın şeyleri yazmıyorsunki.
BAYRAM TEMİZLİGİ BAYRAM İŞTE BUDUR . AGLAMA DUVARINA HAYDEEE....
Ey akp nin vatan hainleri. bir gün devran döndüğünde, sizler gözaltına alınıp işkenceler gördüğünüzde, sokaklara hak aramak için çıktığınızda sesinizi duymayacağıma, özgürlüğünüzden , sesinizden soluğunuzdan olduğunuzda, değerleriniz yok sayıldığında, hatta ve hatta öldüğünüzde sizleri görmeyeceğime , duymayacağıma, evimde "size bundan daha fazlası müstahakmış" diyeceğime ant içerim.
o devran birdaha dönmeyecek...
O yazdığın iskenceleri, gözaltına alınmaları yaşayanlar şimdi evlerinde derin bi oh çekiyorlar zaten sen üzülme. O pislikleri yapanlarda şimdi Türk yargısı tarafından cezalandırıldılar.
Bu dünya sültan süleymana kalmadı sizin gibi vatan hainlere hiç kalmaz...
İNSAN SENİN KADAR APTAL OLAMAZ BE ÇOCUK. BİR İNSAN AŞAĞILIK VE CAHİL OLUR AMA YİNE SENİN GİBİ DÜŞEMEZ. AKP VE ONU DESTEKLEYENLER ZATEN O IZDIRAPTAN YANAN KESİM VE ŞİMDİ TERAZİ KONULDU HESAP ALINIYOR. CAHİİİL CAHİİİL.
VAYYY HAİN. O GÜNLER GELMEYECEK . VE SEN HİÇ GÖREMEYECEKSİN.
tayyip erdoğana allah uzun ömür versinde başımızdan eksik etmesin ondan allah razı olsun en güzelini yapıyor başbakanımız işini bilir
Diktatörlüğün ağası CHP zihniyetidir.Suriyede 100 bin kişiyi öldüren Baasçı yoldaşlarına diktatör diyemeyen despot CHP kafası Menderes'e,Özal'a da Diktatör demişti. CHP'yi muhalefete mahküm bırakırsan diktatörsün.
Ülke Damat Ferit tarafından yönetiliyor. Din ile milleti sömürerek nereye kadar devam edecek bu düzen. Merak etmeyin toprak bile sizleri kabul etmeyecek.
PKK ile Muhabbet, Paşalara Müebbet, Türkiye'de Adalet, Kimlere Emanet.
elinde silah olanlar degil kalem olanlar hapise atılıyor bu memlekette
Yazık yazık oldu ailelerinize adam olsaydınızda bu işlerle uğraşmayasınızdı.
neoldu kafa tutuyordun!!! salgın bırıde musluman zulmu demıs.Okadar ınsaflıydında muslumanlara yasama okuma saglık hakkı verılmesken neden tepkını göstermedın bre ahmak bugun muslumanlar ezılırse muhakkak sende zararını görursun
Tuncay Özkan'a müebbet bas bas bağırıyordun meydanlarda beni dealın içeri diye gazeteciden çok tetikçi gibiydin şimdi soruyorum yazık değilmi senin ailene boş hayallerrin beyni yıkanmışların arkasından koştun koştun yorul dun şimdi dinlenme zamanı
bayram öncesi bayram oldu bu haber bizim için. çok sevindim. hainler ortaya çıktı .
darısı başına o bayarmı allah sana göstermek nasip etmz işallah amin
gülen gözler senin duan kabul etmez çünkü memnunların duası tutmaz
gün olur devaran DÖNER BU ADALETSİZLİĞİN CEZASINI AKPLİLER VE ZİHNİYETİ MİSLİYLE VERECEKTİR.....
Şimdi sırada, mahpushanede ihtilal, devrim.devrim nasıl yapılır , ihtilal nasıl yapılır , son ihtilalin antomisi, Türkiye'de ihtilallerin tarihçesi, Türkiye'de ihtilallere nasıl hazırlanılır , kitaplarını yazacak.
TUNCAY efendi adama böyle müebbete kadar koyarlar.
Sana zamanında cok koymuslar galıba bu kadar yer ettıgıne gore
Kuyruk acısı han_emir'in ki.
KUYRUK ACIN ÇOK ANLAŞILDI.O ONURUYLA YA SEN ??????????????????
eh işte cezalar kamuoyunu tatmin etmiştir..bundan sonra hiç kimse vatan hainliğine kolay kolay bulaşamayacak..
vatan haini vatanını başka ülkelere satanlara denir gerizekalı bak bakalım bu adamların geçmişi nasılmış
o zaman tayyip kendine ceza versin önce ülkeyi pkkya hediye etti edecek
TÜRKLERE YÜZYILIN OYUNU BU.. SEVR ARTIK UYGULAMA AŞAMASINDA. SAVAŞLA YAPAMADIKLARINI SİYASETLE YAPIYORLAR HEPSİ BU. HALA UYUYOR TÜRK MİLLETİ HALA. AMA UYANIDIĞINDA İZMİRE DÖKÜLECEK NE ÇOK ÇIKACAK. BU DEFA ARTIK KALMAMACASINA.
ADALET GEC TE OLSA YERINI BULDUUU.............
ANLAMADIĞIM, BU AKP LİLER YANİ DİNCİ ( DİNDAR DEMİYORUM HAŞA) SAĞCILAR HİÇBİR DARBEDEN YA DA MUHTIRADAN ZARAR GÖRMEDİLER,.. SOLCULAR ZARAR GÖRÜRKEN BESLENDİLER. KİMSE DE ONLARA DOKUNMADI. 12 EYLÜL DE ÜLKÜCÜLERDE SOLCULARLA İÇERİ ALINDI, BUNLAR TAYYİP VE AVENESİ MSB LİLER YİNE KEYFİNDEYDİ. EE.. DARBE MUHTIRALAR HEP BUNLARA YARAMIŞ. PEKİ ŞİKAYET NİYE ANLAMADIM. ASIL MESELE TÜRK ORDUSUNU DÖNÜŞTÜRÜP TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ DEĞİŞTİRMEK.. CUMHURİYETİN KORUYUCUSU İLK HEDEF YANİ ATATÜRK ÇÜ ORDU....BOB UN ASIL HEDEFİ TÜRKİYE. EŞ BAŞKAN TAYYİBİN DE YAPTIĞI BU.
BUNUDA ANLAYAMADIYSANIZ DAHA NE OLSUN BE CAHİLLER.BUNU ADI ADALETTTTTT ADELEETTTTT ANGUTLAR ANLAYIN BUNU..
Hatta işkence gördüm diyen R.Tayyip Erdoğanını, o tarihte askeri ip gibi dizip subay ile el sıkışıp gazetelere poz verdiğini yakın arkadaşı sölemişti...
Yazık çok yazık daha yaşadıkça nelere tanık olcağız acaba içim acıyor askerime ve kendi zihniyetinde olmayan insanlara yapılanları gördükçe kahroluyorum...
darbelerde idam edilen masum insanlara için acımadı ama değil mi. Sap döner hesap döner bunu unutmasın kimse
Askerime diyosun o askerin başındaki lider ağlama duvarında kendince ibadet ediyor ? Burası Türkiye ve %95 i müslüman halktan oluşuyor. Senin ne işin var yahudilerin kutsal saydığı bir yerde. yoksa srail ajanımısın ? Bu adamın komutanlığında 18 ay askerlik yaptık ya böyle vatan borçunun içine tüküreyim
Tuncay Özkan hani meydanlarda yapmış olduğun cumhuriyet mitinkleriye halk bölmeye çalışıyordunya, bak hak bölünedi, halk seni bölüm bölüm olan duvarlar arasında soktu, zorunamı gitti Tuncooooooooo..
şükürler olsun.bu günleride görecektik.
Müslümanın zulmüne bak.
Diğer Haberler