Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Türk asıllı Mine Gümüşkaya İsrail ordusuna katıldı! Paylaştığı not kısa sürede gündem oldu

  Türk asıllı İsrail vatandaşı olduğu ifade edilen Mine Gümüşkaya, İsrail ordusuna katıldığını sosyal medyadan yaptığı paylaşımla duyurdu. İsrail'in Gazze Şeridi'ne yönelik operasyonuna katılmak için bölgeye gideceğini ifade eden Gümüşkaya üniformayla çekilen bir pozunda, "Aldığım karar üzerine gönüllü olarak İsrail Savunma Kuvvetleri'ne katılma kararı aldım, bir süre buralarda olmayacağım, eminim zafer bizim olacaktır" notunu ekledi.

  Türk asıllı Mine Gümüşkaya İsrail ordusuna katıldı! Paylaştığı not kısa sürede gündem oldu

  7 Ekim sabahı Hamas'ın silahlı kolu İzzeddin El-Kassam Tugayları, 'Aksa Tufanı' operasyonunu başlattı. Filistin-İsrail savaşı tüm şiddetiyle devam ederken bölgede yüzlerce sivil hayatını kaybediyor. Instagram hesabından paylaşımda bulunan Mine Gümüşkaya isimli sosyal medya kullanıcısı, İsrail ordusuna katılacağını açıkladı. İbranice ve Türkçe olarak İsrail ordusuna katıldığını ifade eden Gümüşkaya'nın paylaşımı sosyal medyada gündem yarattı.

  MİNE GÜMÜŞKAYA İSRAİL ORDUSUNA KATILDIĞINI BU PAYLAŞIMLA DUYURDU

  2

  İsrail Savunma Kuvvetleri üniforması ve üstündeki silahlarla poz veren Mine Gümüşkaya, "Aldığım karar üzerine gönüllü olarak İsrail Savunma Kuvvetleri'ne katılma kararı aldım, bir süre buralarda olmayacağım, eminim zafer bizim olacaktır" notuyla paylaştı.

  3

  Gümüşkaya'nın bir başka paylaşımında ise üzerinde İbranice yazıların bulunduğu bombalar yer aldı. Sosyal medyanın gündemine yerleşen paylaşımların sonrasında Gümüşkaya, "Türk vatandaşı değilim ve kendi isteğimle orduya katılmayı istedim. Eski Twitter hesabım kapatılmadan önce Türkiye'ye karşı bir düşmanlığım olmadığını, aksine her zaman İsrail-Türkiye dostluğunu paylaşıyordum" ifadelerini kullandı.

  En Çok Aranan Haberler