HABER

Türk barmenle kaçan İngiliz kız bulundu

Muğla’nın Marmaris ilçesine annesiyle tatile gelen ve tanıştığı Türk genci ile evlenmek için kaçan 16 yaşındaki İngiliz kız ve Türk sevgilisi Muğla’da yakalandı.

Türk barmenle kaçan İngiliz kız bulundu

İngiliz Rhonda J., kızı 16 yaşındaki F.J. ile Marmaris’te yaşayan annesini görmek ve tatil yapmak için ilçeye geldi. Anne kız bir otele yerleşti. 10 günlük tatilin son günü Rhonda J., ülkelerine dönmek için geceden bavullarını topladı.

Anne, sabah kalktığında kızının olmadığını fark etti. Telaşlanıp otel yetkililerine sorduğunda kızının bir erkekle ayrıldığını, yanında bavullarının olduğunu öğrendi. Bu sırada telefon eden kızı F.J.’nin "Sevdiğim Türk genci ile gidiyorum. Evleneceğim. İngiltere’ye dönmeyeceğim" demesi üzerine şoke oldu.

Rhonda J., hemen İngiltere’nin Marmaris Fahri Konsolosluğu’na gidip durumu anlattı. Daha sonra Çarşı Polis Merkezi’ne giden şaşkın anne, tercüman eşliğinde verdiği ifadesinde, kızının bir Türk genci tarafından kandırılıp alıkonulduğunu ileri sürüp şikayetçi oldu. Marmaris Emniyeti Asayiş Büro Amirliği ekipleri tarafından oluşturulan 6 kişilik özel ekip, ilçe genelinde aramalarını artırdı.

İlçede bulunan Mobese ve iş yerlerine ait güvenlik kameraları incelemeye alındı. Polis, İngiliz kızın kaçtığı M.C.E.’nin irtibat halinde olduğu arkadaşları ile görüşerek kalabileceği ev ve iş yeri lojmanlarında arama yaptı. Muğla polisinin geniş çaplı araştırması sonucu polisler iki genci Muğla’da yakaladı. İki gencin Muğla Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü’nde ifadesinin alındığı öğrenildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
AYRANLARI YOK İCMEYE FAYTON GİDERLER ÇEŞMEYE GERCİ TATİL YERLERİNDE BU TİPLERDEN COK VAR NERDE KADIN KIZ VAR AKŞAMA KADAR PEŞLERİNDE KOŞARLAR
her zamanki gibi sonu iyi bitmemiş
evet haklısın ingiltere ye gşdemiyor bizim joni
bizim türkler önce sever sonra kıskanır döver . en son kıskançlıktan öldürür 20 yaşinı göremez
Geri Dön