HABER

Turkcell Mobil İnternet kesildi mi?! Turkcell mobil internet neden çalışmıyor?

Turkcell Mobil İnternet servisi bir süredir çalışmıyor! Özellikle Turkcell'in mobil internetinin çalışmadığını ifade eden kullanıcılar, yaklaşık yarım saattir mobil internet kullanamıyor. Turkcell üzerinden sadece mobil bağlantısında arızalar gözlemlendi, SMS, MMS gibi servislerde henüz sorun yok. Turkcell mobil internet ne zaman geri gelecek, bilinmiyor Turkcell mobil internet kesildi. Turkcell mobil internet neden çalışmıyor?

Turkcell Mobil İnternet kesildi mi?! Turkcell mobil internet neden çalışmıyor?

Turkcell Mobil İnternet servisi kesildi mi? Turkcell'in 4G ve 3G servisleri bir süredir çalışmıyor! Özellikle Turkcell'in mobil internetinin çalışmadığını ifade eden kullanıcılar, yaklaşık yarım saattir mobil internet kullanamıyor. Turkcell üzerinden sadece mobil bağlantısında arızalar gözlemlendi, SMS, MMS gibi servislerde henüz sorun yok. Turkcell mobil internet ne zaman geri gelecek, bilinmiyor

Turkcell mobil internet kesildi. Turkcell mobil internet neden çalışmıyor? Turkcell kullanıcıları bir süredir akıllı telefonlarındaki mobil verileri kullanamıyorlar. Problem şimdilik sadece Turkcell'de görülüyor, Vodafone, Türk Telekom gibi 4G operatörlerinde ise henüz sıkıntı gözlemlenmedi. Sıkıntı, sadece 4G'yi kapsamıyor, 3G kullanıcıları da etkilenmiş durumda. Hem 4G hem de 3G servislerinin aynı anda etkilenmiş olması akıllara baz istasyonu sorunlarıyla birlikte olası bir siber saldırı da ihtimalleri var.

Turkcell veya BTK, mobil internet sorunuyla ilgili henüz herhangi bir açıklama yapmış değil. Bu problemlerin WhatsApp, Google Docs problemleriyle eş zamanlı olarak gelmesi epey düşündürücü.

Turkcell'den internet kesintisine dair açıklama


Geri Dön