Ünlülerin adli tıp raporu çıktı

Uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan ünlülerin Adli Tıp raporu geldi.

Ünlülerin adli tıp raporu çıktı

Uyuşturucudan ifade veren Çağatay Ulusoy ve Cenk Eren'in Adli Tıp raporu çıktı. İki ünlününkokain kullandığı tespit edildi.

Vatan'ın haberine göre, İstanbul'da düzenlenen uyuşturucu operasyonunda gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan oyuncu Çağatay Ulusoy ve Cenk Eren'in, Adli Tıp Kurumu 'nda yapılan incelemeler sonrası hazırlanan raporu emniyete ve savcılığa ulaştı. İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin 9 aylık teknik takibin ardından Ocak ayında düzenlediği operasyonda, aralarında şarkıcı Cenk Eren, Çağatay Ulusoy ve Camal Hünal'ın da bulunduğu 38 kişi gözaltına alındı.

Cenk Eren ve Cemal Hünal, kan, tükürük ve kıl örneklerinin alınmasından sonra Adli Tıp Kurumu'ndan serbest bırakıldı. Eren ve Hünal'ın içici oldukları belirtilerek savcılık talimatıyla salıverildikleri belirtildi. Cenk Eren emniyet çıkışında "Serbest bırakıldım. Şimdi evime gidiyorum" dedi.

Suçlamayı reddetmişti

Operasyon kapsamında gözaltına alınan Çağatay Ulusoy sessiz kalırken, Cenk Eren "Sadeceifade vermeye geldim" diyerek suçlamaları kabul etmemişti.

Kan örneği

Ancak Adli Tıp Kurumu'nun Cenk Eren ve Çağatay Ulusoy hakkında düzenlediği raporlar, emniyet ve savcılığa yeni ulaştı. Adli Tıp Kurumu, Cenk Eren ve Çağatay Ulusoy'un kokain kullandığını raporla tespit etti. Çağatay Ulusoy emniyetteki ifadesinde uyuşturucu kullandığınıitiraf etmişti.

güncel haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 21 yorum
VERGİ VERMEZ, ASKERDEN KAÇAR, KAÇAK ELK. KULLANIR, BABASININ MEZARINA 50 TANE KAMERA İLE GİDER, HİÇBİR AHLAK KUALRI BUNLAR İÇİN DEĞİLDİR. AMA BU ŞAKŞAKÇI, YALAKA HALK BUNLARI ADAM YERİNE KOYAR = ÜNLÜ.
BİZİM APTAL HALKIMIZ DİMİ...
UYUŞTURUCU İLE GECE HAYATIYLA GİYİMİN FİYATIYLA (YOK 80 MİLYARLIK ŞORT YOK İNGİLİZ AYAKKABASI) BUNLARLA HAVA ATAN BU CAHİL ADİ BAYAĞI ÜNLÜLERİ KINIYORUM.SONRADAN GÖRMELER.
80 milyarlık şort mu?ulan saat, takım felan desen okey de,biraz destekli atsaydın şort felan olmamış.eleştirecem diye mokunu çıkarmışsın
SADEBE GEL YORUMUMA CEVAP VEREN HERİF CIVIKLIĞIN LUZUMU YOK.NE YAZIYORUM BEN.OBAMA KARISINA ALMADIMI 80 MİLYARLIK İÇ ÇAMAŞIR.???BEYONCE ALMADI BEBEĞİNE 80 MİLYARLIK EŞYA UYUOSUNUZ SİZ AYAKTA HERHALDE DÜNYADAN HABERİNİZ YOK..
aynen hay dan gelen huya gidiyor bunlarında içinde olmayan sonradan varmış gibi gözüken adamlık insalık bi şekilde gün yüzüne cıkıyor..Adam gibi adam reklamla bu kadariçlerinde yokki hep kokuşmuşluk cehalet okuyanıda okumamışıda...EŞŞEKKLİK BAKİİ
SANATCILARDAN ÇOK NADİRDİR UYUŞTURUCU KULLANMAYAN.
daha birkaç ay önce cenk eren televizyonlarda akepenin çıkardığı içki yasasını savunup özendirici olmaması gereği üzerine nutuklar atıyordu. eeeeee sonuç?
Biz içsek serseri satıcı olurz mılletın gozunde bu pezvnkler ıcınce içtiyse sebebı wardır ne olduda ıctı acaba dıolar fazla geldi para ondan işte kaldıramıolar
aslında bunlara kızmamak lazım. çok para birçoğunu bu hale getiriyor. daha doğrusu çok para ünlü olmayanları da bu hale getiriyor. sadece ünlü oldukları için göz önündeler. keşke bu kadar lanse edilmeseydi de bari sanatçılık değerlerini kaybetmeselerdi. şimdi ben bunların hangisini televizyonda görsem aklıma uyuşturucu kullanmaları geliyor. çok yazık...
Kardeşim bu kadar özgür bu kadar dinamik kuralları olmayan çirkin bir ülke olduk. Dünyanın en ünlü ses sanatçısı Amy Winehouse daha yeni uyuşturucudan ölmedi mi? Hükümet kampanya mı başlattı hakkında böyle rezillik oldu mu? Herkesin özel hayatı , toplum koyun değil kendine çoban arasın. çok salak bi toplum olduk beyinsiz kaynıyo ortalık. Bir şeyi yasaklarsan insanlar için cazip olur. Amsterdam'da yasak değil ama kullanım oranlarına baktığında İran geneli ve Türkiye genelinden daha az oranda (nüfus demiyorum)
seninkisi züürt tesellisi birader
Iciyosa kendi geberir kime ne tayyibin yegeni gibi uyusturucuyu tonla satmiyor ya
her taşın altında neden sayın başbaşbakanımızı arıyorsunuz ya senin başka işin yokmu
uyuşturucuyu çekip direksiyona geçince senden birine bir şey yaparsa görünme gözüme!
tayyip duduklesin seni kafayı yemişsiniz siz yaa
bunlarda ``modern`` balici..! parasi olan adam kokain cekiyor,parasi olmayan adamda bali cekiyor,!ALLAH sokaklardaki balici kardeslerimizin yardimcisi olsun.
ünlümü alayı zibidii
Mk adamlar napsın para batıyo bütün zevkleri tadıyolar artık bizim için lüks olan şeyler adamları kesmiyo böyle şeylerde mutluluk arıyolar .
herkesin ismi görüntüleri bolca sergileniyor her yerde ama kenan imirzalıoğlu nun haberleri yok gibi...
yazık
Diğer Haberler