KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Uzmanı paylaştı: Sizi en az 10 yaş yaşlı gösteren kaş hatası! Bu hatayı sakın yapmayın

  Her sene değişen kaş trendleri oldukça şaşırmamıza neden olabiliyor. Yüzümüzde tüm ifademizi, görünüşümüzü ve yaşımızı değiştirebilen kaşlara gerekilen önem verilmiyor. Kaş uzmanı Sarah Amelia Fogg, sizi olduğunuzdan çok daha yaşlı gösteren kaş stillerini paylaştı.

  Kaşlarımızı evde almanın veya bilinmeyen bir kuaföre güvenmenin sonu facia ile sonuçlanabiliyor. Oldukça zor uzayan kaşlarımızın tekrardan çıkmasını beklemek ve doğru şekillendirmeyi sağlamak uzun zaman alabiliyor. Bu süreçte çok daha yaşlı, yorgun ve sert bir ifadeye sahip olabiliyoruz. Express.co.uk'ye konuşan Sarah Amelia Fogg, olgun kadınların kaşlarını kullanarak zamanı geri alıp çok daha genç görünebilecekleri paylaştı.

  KAŞLARINIZI İHMAL ETMEK DAHA YAŞLI GÖRÜNMENİZE SEBEP OLABİLİR

  Ekran görüntüsü 2023-01-15 132737

  Sarah şunları söyledi: "Kaşlar, insanların onları yaşlandıran hatalar yaptığını gördüğüm en yaygın alandır." Ancak, onları çok fazla doldurmakla tamamen kendi haline bırakmak arasında mutlu bir ortam bulmak önemlidir. "Kaşlarınızı tamamen ihmal etmek, özellikle kaşlarınız seyrekse sizi daha yaşlı gösterebilir. Aynı şekilde ürüne fazla yüklenmek de sizi yaşlandırabilir.

  KAŞINIZIN UCUNU FAZLA UZATMAYIN

  Ekran görüntüsü 2023-01-15 132617

  "Belirli bir görünümden hoşlanıyorsanız, kaşınızın ucuna herhangi bir renk eklemekten kaçının çünkü kuyruğu aşırı uzatmak yüzünüzü aşağı çekebilir ve sizi önemli ölçüde yaşlandırabilir."

  ÇOK FAZLA ÜRÜN KULLANMAMAK İÇİN KAŞI DOLDURMAYA DOĞRU YERDEN BAŞLAYIN

  Çok fazla ürün kullanmaktan kaçınmak için kuyruktan başlamayı ve içe doğru çalışmayı tavsiye etti. Bazı kadınların kaşlarını gereğinden fazla almaya alışkın olduğunu fark etti. İnce kaşların 90'ların modası olduğunu ve o zamanda kalması gerektiğini belirtti. Kadınlara, aşırıya kaçmadan ve daha yaşlı görünme riskini almadan kendi kaşlarını almaları için adım adım bir rehber verdi.

  Ekran görüntüsü 2023-01-15 132644

  KAŞIN TAMAMINI KOPARMAYIN VE ÇEVRESİNE ODAKLANIN

  "Herkes aşırı tüylenmeme tavsiyesini duymuştur, ancak kendini kaptırmak kolaydır.
  Kaşınızın tamamını koparmak yerine, herhangi bir başıboş hayvanı yolmaya devam etmeye çalışın." Bununla, kaşın hemen üstündeki ve altındaki tüylere odaklanmak önemlidir.

  DOĞAL ŞEKLİNE ODAKLANIN

  Ekran görüntüsü 2023-01-15 132600

  Şöyle açıkladı: "Kaşlarınızı yolarak şeklini değiştirmeye çalışmak yerine her zaman doğal şeklini benimsemenizi öneririm, çok fazla alınan kaş geri dönüşü olmayan bir noktaya gelebilir ve bu yüzünüzü gerçekten yaşlandırabilir.

  KAŞIN UZAMASI UZUN ZAMAN ALABİLİR

  Ekran görüntüsü 2023-01-15 132632

  "Kaşlarınızın tekrar uzaması için gereken süre, foliküllerin yolma sırasında maruz kaldığı travma ve iltihaplanma düzeyine bağlı olacaktır. Sağlıklı bir folikülün görünür hale gelmesi yaklaşık üç ila dört hafta ve tamamen yeniden büyüyene kadar dört hafta daha sürer." Bir kaş büyütme serumu, sadece haftalar içinde "kabarık" kaşlar yaratmak için harikalar yaratabilir.

  Vitrin


  En Çok Aranan Haberler