Windows 8.1′in çıkış tarihi kesinleşti

Geçtiğimiz günlerde tahmini olarak çıkış dönemi belirtilen Windows 8.1′in net çıkış tarihi resmen ortaya çıktı.

Windows 8.1′in çıkış tarihi kesinleşti

Çıkış tarihiyle ilgili dedikoduları devamlı olarak gündeme gelen Windows 8.1′in çıkış aralığıyla ilgili geçtiğimiz gün yaptığımız haberimizde bilgi vermiştik. Bugün ise çıkacağı tarih tam olarak netleşmiş oldu.

Yapılan açıklamalara göre donanım üreticilerinin Ağustos ayı sonunda satışa sunacakları bilgisayarlarda bulunacak olan Windows 8.1′in kullanıcılar için yayınlanacak olan sürümü ise 18 Ekim tarihinde indirilmeye sunulacak. Oldukça büyük yenilikleri bir arada toplayan ve kendine has bir başlat butonuyla birlikte gelecek olan Windows 8.1′in bu tarihten itibaren Microsoft mağazalarından da edinilebileceğini ve söz konusu güncellemenin Windows 8 sahibi olan herkes için ücretsiz olarak sunulduğunu da hatırlatalım.

Açıklamalara göre Microsoft her yıl platform için yeni bir güncelleme sunarak sürekli olarak gğüncel kalmasını sağlayacak. Buna göre gelecek yıl bir tane daha Windows 8 güncellemesi görebileceğiz. Ancak önümüzdeki güncellemelere ilişkin herhangi bir bilgi şu an için mevcut değil.

Windows Phone’un Youtube Uygulaması Yeniden Yayınlandı

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler