Yılın bir numaralı eniştesi “Aykut Enişte"

Yepyeni bir aile komedisi. İki ailenin birden damadı olarak çifte “enişte” olacak Aykut Enişte çok güldürecek!

Yılın  bir numaralı eniştesi “Aykut Enişte"

BKM’den bahar müjdesi! Yepyeni bir aile komedisi. İki ailenin birden damadı olarak çifte “enişte” olacak Aykut Enişte çok güldürecek! Düğün arefesindeki Aykut Enişte mahallenin sevgilisi! Tek istediği sıcak bir yuva kurmak olan Aykut Enişte’nin telefon dükkanı, tezgahdaki böreğine kadar soyuluyor! Bahtsız Aykut Enişte’nin hem dükkanı hem de midesi bomboş kalıyor. Maceraya start veren hırsızlık olayı, bir anda Aykut’u iki aileye birden enişte yapıyor.
Bir yanda nişanlısı Nurhan (Ege Kökenli), diğer yanda sahte sevgilisi Gülşah (Melis Babadağ)

Yılın bir numaralı eniştesi “Aykut Enişte”, yılın en komik ailelerinin arasına düşüyor, sinema salonlarına bahar kahkahası geliyor!

24 Mayıs’ta seyirci ile buluşan Cem Gelinoğlu’nun senaryosunu yazıp başrollerini Melis Babadağ ve Ege Kökenli’yle paylaştığı Aykut Enişte ile klişeler altüst oluyor.

Melis Babadağ zengin ama gururlu Gülşah isimli bir sigortacıyı canlandırıyor. Aile işinden kurtulmak için sahte damat yaratan işkolik kadın Gülşah, ailesinden tek kuruş istemiyor. Ailesinin damat adaylarından kurtulmak ve kariyerini kendi istediği şekilde sürdürmek için kardeşine enişte, babasına damat getiriyor. Aykut Enişte’yle birlikte Gülşah’ın ailesinin de tüm bildikleri değişiyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler