Yok artık bu kadar da olmaz dedirten ünlülerin korku ve takıntıları

Kimisi açık dolap kapaklarından korkuyor kimisi de yalnızlıktan...

Yok artık bu kadar da olmaz dedirten ünlülerin korku ve takıntıları

Mustafa Sandal

4e9c896706e460e604a3db19347b51e5

Pop müziğin önemli isimlerinden olan Mustafa Sandal'ın hayattaki korkularından biri kamyon arkasında araba sürmek. Bu fobisi onu trafikte çok zorluyor çünkü Tem yolunda bile olsa, önünde kamyon veya tır gördüğünde arabayı sağa çekip bekliyor. Korku işte...

Bergüzar Korel

Berguzar-Korel

Güzel oyuncunun korkusundan değil de takındısından bahsedeceğiz. Ünlü isim pilavı çok sevse de sütlaç asla yiyemiyor. Hele ki dolmanın içine konan kuş üzümünden hiç haz etmiyor. Onun damak tadında tatlı-tuzlu karışımına yer yok. Korel, bu tarz yiyecekleri yemek değil görmeye bile tahammül edemiyor.

Özge Özpirinçci

ee

Ekranların sevilen yüzü Özge Özpirinçci'nin gerçekten de tuhaf bir fobisi var: Açık dolap kapakları. Evet, gerçekten açık dolap kapaklarına tahammül edemiyor ve hatta kapaklar açık kalınca uyuyamıyor.

Kıvanç Tatlıtuğ

kivanc-tatlitug-mavi-00

Hepimizin biriciği Tatlıtuğ'nun bu hayattaki en büyük korkusu yalnızlık. Yakışıklı oyuncumuz yalnız kalmaktan korkuyor. Bizce Kıvanç'ın yalnız kalması mümkün değil :) Sizce de öyle değil mi?

Tülin Şahin

58d4d1f9cbbf34264863117a

Adını duymaya bile tahammül edemiyor, görmek şöyle dursun... Top modelin en büyük korkusu yılan efendim. Yılan desenli ürünler gördüğünde bile bayılacak gibi oluyor. Ee tabii, korkulmayacak bir hayvan değil. Kim ben yılandan korkmam der ki?

Funda Arar

funda-arar-hosgeldin-2015_8066013-4374_854x480

Kadife sesli şarkıcının şöyle bir takıntısı var; eşyaların yerini değiştiremiyor ve yaşadığı kötü olayları dillendirmekten de çok korkuyor. Çünkü eğer dillendirirse, olayların tekrar başına geleceğinden tedirgin oluyor.

Kadir Doğulu

0x0-12

Beyefendide ciddi bir ayak takıntısı var. Doğulu evlenmeden önce şu sözleri söylemiş: "Ayak takıntım var. O kişi sevgilim olacaksa, mutlaka öncesinde ayaklarını görmem lazım.’’

Beren Saat

beren-saat-4-ay-sonra-ilk-paylasimini-yapti-9313551_437_o

Ünlü oyuncunun her kadın gibi haklı bir korkusu var: Taciz edilmek.

Adele

Adele-Visiting-Grenfell-Tower-Fire-Victims-London-2017

İngiliz şarkıcı Adele'in 9 yaşında başına gelen talihsiz bir olay, sonrasında korku olarak kalmış hayatında. Küçükken elindeki dondurmasını bir martı almış ve o günden beri martılardan korkuyormuş.

Rihanna

rihanna-valerian-and-the-city-of-a-thousand-planets-premiere-in-paris-07-25-2017-16

Rihanna'dan bahsetmemek olmazdı... Barbadoslu şarkıcının en büyük korkusu yosun ve balıklar. Bu sebepten dolayı Rihanna'da deniz fobisi oluşmuş.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler