HABER

Yüzüne asit atan sevgilisiyle evlendi! Berfin'in babası canlı yayında isyan etti: Böyle bir kızım yok

Türkiye 2 yıl önce yüzüne asit atılan Berfin'i günlerce konuşmuş, sosyal medyada tepkilerini dile getirmişti. Ancak, Berfin'in yüzüne asit atan ve neredeyse tanınmayacak hale getiren eski sevgilisiyle evlenmesi herkesi şoke etti. Olayın ardından canlı yayında isyan eden Berfin'in babası Yaşar Özek, ''Benim artık Berfin diye kızım yok. Lanet olsun ona. Gördüğümde yüzüne tüküreceğim. Cehenneme kadar yolu var. Kızımdan nefret ediyorum'' şeklinde konuştu.

Berfin Özek’in yüzüne asit atan eski sevgilisiyle barışıp nikah masasına oturması yankı uyandırdı. Olayın ardından konuşan Berfin’in babası Yaşar Özek isyan etti.
Berfin Özek’in babası Yaşar Özek, Kanal D ekranlarında hafta içi her gün canlı yayınlanan sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor Hayatta” programına telefonla bağlanarak ilk kez yaşananları anlattı.

Screenshot_3

''SADECE BİZE DEĞİL HERKESE İHANET ETTİ''

Kızının evlendiğini sosyal medyadan öğrendiğini anlatan baba Yaşar Özek “Ben şimdiye kadar onun için elimden gelen her şeyi yaptım. Bu saatten sonra yanında değilim. Bize çok büyük yanlış yaptı” sözleriyle isyan etti. Gideceğini öğrendiğinde kızıyla konuştuğunu ama faydası olmadığını anlatarak “Bundan 5-6 önce ay zaten gitti, bir müddet onlarda kaldı. Ondan sonra pişman oldu. ‘baba özür dilerim. Sen ne dersen onu yapacağım’ dedi. Tekrar gitmek istediği gün de konuştum. ‘Gidersen sadece ben değil, sevenlerin de senden nefret edecek’ dedim. İkna ettiğimi sandım ama o bildiğini okudu. Berfin sadece ailesine değil, bütün sevenlerine ihanet etti” ifadesini kullandı.

''ONU GÖRDÜĞÜM GÜN YÜZÜNE TÜKÜRECEĞİM''

Berfin’i bir daha görmek istemediğini söyleyen baba “İnsan kendi kızından nefret eder mi? Onu gördüğüm gün yüzüne tüküreceğim. Bundan sonra Berfin diye bir kızım yok” sözleriyle tepkisini dile getirdi.

Screenshot_6

Screenshot_7

(İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön