Aşırı doz eroin alan sevgilisini kurtardı, Facebook'ta 13 milyon kişi izledi

ABD'nin Massachusetts eyaletindeki Boston'da, bir kadının, arabada, aşırı dozda eroinden kendinden geçtiği anlaşılan erkek arkadaşını kurtarmaya çalıştığı anlar, Facebook'ta 13 milyon kez izlendi. Genç kadının Faceboook canlı yayınıyla dünyaya duyurulan o anlarının görüntüleri, uyuşturucunun 'şakası olmadığını' bir kez daha ortaya koydu. Nefes alamaz şekilde arabada yatan adam, sevgilisinin uyguladığı sunni teneffüs ile ayılarak kendine geldi.

28 Haziran 2017 16:28
PAYLAŞ
TWITTER

7 dakikalık Facebook canlı yayınında, kadının panik halinde erkek arkadaşını kurtarmaya çalıştığı, onu kurtarmak i,çin sunni teneffüsü dahi deneği ancak adamın bir türlü kendine gelemediği görülüyor.

Dorchester yolunun kenarına çekilmiş bir araba görenler, cama doğru yaklaşınca aracın içinde kendinden geçmiş halde gördükleri çifti uyandırmak için camları yumrukladılar. Gürültüye ilk olarak uyanan ise genç kadın oldu.

Videoyu çektiği düşünülen bir adamın, görüntülerde, uyuduğu, baygın olduğu ya da öldüğü zannedilen bir çiftin bulunduğu arabayı yumruklamasıyla başlıyor.

Adam, 'hey, uyanın' diye bağırarak kadını uyandırıyor ve kadın birdenbire sıçrayarak 'Ne oldu' diye etrafına şaşkın gözlerle bakıyor ve ilk aklına gelen kendi oturduğu şoför koltuğunun yanındaki koltukta oturan erkek arkadaşını kontrol etmek oluyor.

'Polisi ara' diyenlere 'hayır' cevabını veren kadın, ısrarla kendi çabalarıyla sevgilisini uyandırmaya çalışıyor, kadının bağrışmalarından adamın adının Dan olduğu anlaşılıyor.

"NE KADAR SÜREDİR BURADAYIZ BİLİYOR MUSUN"

Kadın, kendisini çeken adama 'Burda ne kadar süredir durduğumuzu ve uyuduğumuzu biliyor musun' diye soruyor ve adam da 'Bir süredir buradasınız' diye yanıtlıyor. Kadın, kendisini uyandıran ve videolarını çeken adama, kendisini uyandırdığı için teşekkür ediyor.

Birdenbire adının Dan olduğu öğrenilen adam, uyanıyor ve kusmaya başlıyor. O esnada polis de olay yerine geliyor.

Adamın sağlık durumu hakkında net bir bilgi yok.

Görüntüler Facebook'ta tam 13 milyon kez izlendi.

Anahtar Kelimeler:

Okuyucu Yorumları4 yorum
  • sorun degil ikinci cekmesine eroini geberir gider sonu bu bu tip insanların bk mu var o illeti içecek kullanacak
  • 22 Oy
    Sunni teneffüs nedir aga, suni teneffüs... Adam o kadar mı kutuplaştırdı milleti...
  • 104 Oy
    MARİFET Mİ BU ŞİMDİ.
  • 118 Oy
    @gercekler2016 Doğru diyorsun bizdeki gibi çekirdek alıp izlemesi gerekirdi.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.