İngiltere Büyükelçisi Moore'dan THY Genel Müdürü Bilal Ekşi'ye tebrikk

TK538 sefer sayılı uçuşta bir yolcunun uçak havalandıktan sonra doğumunun başlaması üzerine, THY'nin kabin memurları olaya müdahale ettiler ve 13 bin metre yükseklikte bir bebek dünyaya geldi. Dünya genelinde haber bültenlerine konu olan bu olay sonrasında, İngiltere Büyükelçisi ve THY Genel Müdürü arasında Twitter'da yaşanan diyalog kısa bir süre içerisinde sosyal medyanın gündemine oturdu. İngiltere'nin Türkiye Büyükelçisi Richard Moore, Twitter'dan THY Genel Müdürü Bilal Ekşi'yi tebrik etti.

İngiltere Büyükelçisi Moore'dan THY Genel Müdürü Bilal Ekşi'ye tebrikk

İngiltere'nin Türkiye Büyükelçisi Richard Moore, Twitter hesabı üzerinden THY uçağında yaşanan doğum olayı ile ilgili haberi paylaşarak, THY Genel Müdürü Bilal Ekşi'yi tebrik etti. İngiltere Büyükelçisi Richard Moore ile Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi arasında Twitter'da yaşanan diyalog, kısa bir süre içerisinde sosyal medyanın gündemine oturdu.

UÇAKTA DOĞUM TÜM DÜNYAYA YAYILDI

Türk Hava Yolları (THY), geçtiğimiz günlerde Konakri - Ouagadougou - İstanbul uçuşunda yaşanan doğum olayı ile gündeme geldi.

EKŞİ, ABD'NİN 'KABİN YASAĞI'NA GÖNDERME YAPTI

Büyükelçi'nin paylaşımına cevap veren Bilal Ekşi ise, 'Sn. Büyükelçi, mesajınıza çok teşekkür ederim. 42 bin ft'de yolcularımıza ekibimiz her türlü yardımı gösteriyor. Sadece laptoplarını veremiyor ' ifadelerini kullanarak ABD ve İngiltere'nin uyguladığı kabin yasağına gönderme yaptı.

Bilal Ekşi'nin, İngiltere Büyükelçisi'ne verdiği yanıt sosyal medya üzerinde hızla paylaşılmaya devam edilirken, Richard Moore'ın cevabı güvenlik oldu.

Büyükelçi, "Doğru, Genel Müdürüm. Rahatsız edici bir şey. Fakat yolcuların güvenli tutmak tek hedefimiz. Bu zor konuda işbirliğiniz için teşekkür ederiz" yanıtını verdi.

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler