'Irma Kasırgası esnasında ezan sesi' videosu! Bu iddia sosyal medyayı karıştırdı

Irma Kasırgası ABD'nin Florida eyaleti ve Karayipler'i vurdu. Evleri, ağaçları yerle bir eden Irma Kasırgası esnasında çekilen bir video ise sosyal medyanın gündemine oturdu. Bölgede bulunan camiyi terk etmediği belirtilen imamın Irma Kasırgası sırasında ezan okuduğu iddia edilen görüntüler sosyal medyada defalarca paylaşıldı. Ezanı mucize olarak yorumlayanlar oldu.

ABD'nin Florida Eyaleti'ni vuran Irma Kasırgası sırasında duyulduğu iddia edilen ezan sesi, herkesi şaşırttı. Kısa süre içerisinde ezanın bölgedeki camiyi terk etmeyen imam tarafından okunduğu ortaya çıktı.

KASIRGA SIRASINDA EZAN SESİ DUYULDU

Bölge boşaltılmış ve kasırga nedeniyle adeta küçük bir kıyamet yaşanırken duyulan ezan sesi, ilahi bir mesaj olarak yorumlandı.

FLORIDA KIYILARINDA HAYAT DURDU

Eyalet genelinde kasırga nedeniyle 6,3 milyon kişi bölgeden tahliye edildi. Kasırganın etkisiyle deniz suları Florida kıyılarını istila etti. Birçok yerleşim birimi tahrip oldu.

İZLEYENLER KORKU DOLU ANLAR YAŞADI

Öte yandan kasırga felaketi sırasında amatör kameralar aracılığıyla kayda alınan dehşet verici görüntüler sosyal medyada hızla yayıldı. Kasırga sırasında gök yüzünde bir meleği andıran ve kanatlarını açarak Florida üzerine doğru ilerleyen silüet izleyenlere korku dolu anlar yaşattı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 22 yorum
Yaşama elverişli gezegene gitme şansımız olursa aşırı dinciler gelmesin. Dua edip dursunlar. Belki kurtarırlar dünyayı... Yeter sudi kralların reklamını yaptığınız!
@fouray2007 sen tek git bi bak dönme
@fouray2007 şu aşırı dinci lafınını falan bırakın bu numaraları. direk söyleyin müslüman deyin. mert olun, dik durun. herkes müslüman olmak zorunda değil. size kimse zorla müslüman ol demiyor.
ELEKTRİKLER KESİLMİŞ, HOPERLÖRDEN EZAN...! YEMEYİN İNSANLARI..
@ozelci55 @ozelci55 Heeee el mikrofonuyla kasırgada dışarı çıkıp ezan okumak. Yaw herşeyi ilahlaştırmaktan, mucize yüklemekten vazgeçin. gittikce cehalete gömülüyorsunuz.
@hikmetgungor el megafonu olamaz değilmi
@erbaydogan senin ilim dolu kafan hepimize yeter ateist denyo
@hikmetgungor Elektrikler mi kesilmiş ? Teknoloji devinde elektrik gitmez gitsede bir yedeği bir yerlerde vardır :)
@ozelci55 inanç güzeldir.ama o kıyamette ezan niye.insanlar canını kurtarmaya uğraşırken namaza davet niye.yaradan can tehliken varsa kılma diyor.Bu sahtekarlık ve dini kötüye kullanmadır özelciiiiii.aynen işid gibi yani.taradan işid e ve ona yardım edenleri yok etsin.AMİN diyebilirmisin
sahtekar müslümanlar yine aynı yalan haberler dini ne hale getirdiniz
ŞAŞIRACAK NE VAR EZAN İŞTE.DİNLEYİN FIRTINAYI GÖRDÜNÜZ ALLAHA DÖNÜN
ses bir enerjidir doğada kaybolmaz dalga dalga etrafa dağılır
bırakın kasırgayı memleket yanıyor amerikaniz Batsın ne dış emperyalist meraklısı insanlarsiniz
türkiye şimdi ödüllendirir bak görün adam işini yapmış herkes böğle işini yapsa zaten herşey güllük gülüstanlık olur
Ne mal bir millet yaa
elbette onunda bir hesabı var.
Kasirga ekonomiyo canlandirdi ne zararindan bahsediyorsunuz.Insaat ve otomotiv sektoru bayram ediyor burda
@patakulus dimi 240 milyar dolar nolcak giden oldugu gibi gelende olacak ınsaat bahane yıkımın amerıkaya zararı cok fazla yanı ınsaatla fılan odenecek bise deyil bide zaten amerika er gec yıkılmaya mahkumdur o kadar borcla bi yerde cark duracak...
burada ne kadar çok yorum yapan ateist var. ateşiniz bol olsun.
KASIRGA ABD.'de amma bu ezan benim okuduğum ezanın aynı ton ve makamında.SABAH MAKAMINDA ÜLKEMİZDEN BAŞKA YERDE EZAN OKUNMUYOR. EZAN VE ALLAHA İMAN İÇİN ALAVERE-DALAVEREYE GEREK YOK. GÜNEŞ,YAĞMUR,KAR,RÜZGAR-FIRTINA-KASIRGA HEP ONUN KUDRETİYLE NİÇİN BÖYLE EDEPSİZLİK YAPILIR BU DİNİMİZE VE YÜCE RABBİMİZE HAKARETTİR.
ŞİMDİ ÇIKAR BİRKAÇ MÜNAFIK..BAK BEN OKUDUM ÜFLEDİM AMERİKAYI PATLATTIM DER..BİZİM SAFTORİKLERDE YER...
15 temmuzdada imamlar sabaha kadar ezan okudu tayibi kurtardılar ama kasırgayı durduramamış anlaşılan belkide imamın sesi güzel degilmiş belkide ensarcıydı tabi imam hatiplide olabilir belkide gergerde 74 tane cocuğa tecavüz eden imamlardan biridir bellimi olur
Diğer Haberler