Vicdansız anne!

İngeltere'de 26 yaşındaki bir kadın, Facebook'ta tanıştığı 5 parasız Tunuslu sevgilisiyle evlenmek için 2 çocuğunu terk etti.

Vicdansız anne!
İngiltere’de, 26 yaşındaki bir kadın, Facebook’ta tanıştığı beş parasız Tunuslu sevgilisiyle evlenmek için 2 çocuğunu terk etti. Vicdansız anne, 5 yaşındaki oğlunun ‘geri dön’ çağrısına küfürle cevap verdi. .
Ülkenin Lincolnshire bölgesinde yaşayan 26 yaşındaki Wendy Paduch, Facebook’ta tanıştığı Tunuslu Wajdi Jouini’ye kısa sürede aşık oldu. İşsiz gencin aşkından yanıp tutuşan Wendy, genç, yakışıklı ama beş parasız sevgilisini görmek için Tunus’a gitmeye karar verdi.
Wendy, 5 yaşındaki oğlu Dylay ile 8 yaşındaki kızı Natasha’ya bir haftalık tatile gideceğini söyleyerek evden ayrıldı.Tunus’ta genç sevgilisiyle evlenme kararı alan genç kadın, bir daha geri dönmedi.
İngiltere’deki arkadaşlarından sık sık borç talebide bulunan Wendy, düğün fotoğraflarını ve ayna karşısında verdiği seksi pozları Facebook sayfasında yayımladı.
**OĞLUNUN GERİ ÇAĞRISINA KÜFÜRLE CEVAP VERDİ**
Gelecek hafta doğum gününü kutlayacak olan Dylan, annesine geri dönmesi ve doğum günü pastası yapması için Facebook’tan çağrıda bulundu. Ancak vicdansız anne, küçük oğlunun bu ricasını, “Biz birbirimize aşığız. Si....r olun” şeklindeki sözleriyle reddetti.
Lincolnshire polisi, 2 çocuğunu sevgilisi uğruna terk eden Wendy’nin ‘kayıp kişiler’ listesinde bulunmadığını, ancak konuyla yakından ilgilendiklerini açıkladı.
DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler