Ankara'dan düğmeye basıldı! Çok sayıda gözaltı var!

Ankara'da sıcak saatler yaşanıyor. Art arda iki operasyon için düğmeye basıldı. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın talimatıyla Deniz Kuvvetleri Komutanlığındaki FETÖ'nün 'mahrem yapılanması'na yönelik eş zamanlı operasyon başlatıldı. Öte yandan Ankara Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekiplerince Ankara ve Konya'da El Nusra'ya yönelik operasyon düzenlendi.

Ankara'dan düğmeye basıldı! Çok sayıda gözaltı var!

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) Deniz Kuvvetleri Komutanlığındaki 'mahrem yapılanması'na yönelik soruşturma kapsamında 9'u ihraç edilmiş, 7'si halen görevde olan 16 subay hakkında gözaltı kararı alındı.

Başsavcılıktan yapılan açıklamada, şüphelilerin yakalanması için Ankara merkezli olarak 5 ilde eş zamanlı operasyonlar düzenlendiği ve gözaltı işlemlerine başlandığı bildirildi.

İKİNCİ OPERASYON DA EL NUSRA'YA

Ankara Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekiplerince, Ankara ve Konya'da düzenlenen operasyonlarda, terör örgütü Nusra üyesi olduğu tespit edilen ve haklarında gözaltı kararı verilen 7 şüpheliden 5'i gözaltına alındı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
şu ordudan bır elınızı çeksenız yahu yeter be her sabah subaylarla assubaylarla yatıp kalkıyonuz bıktırdınız artık 2 sene oluyo artık bu ne yahu hergün fetö fetö sulandırdınız ıyıce ama meclıste fötecü yok yazıklar olsun sıze bır seferde toplıyacanız onun bunun agzına bakıp orduyu rahatsız etmeyın
@karakemal1944 sebep olanların allah belasını versin colugundan cocugundan cıksın
FETÖ cüler daha BİTMEDİ mi ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! SİYASİLERE SIRA NE ZAMAN GELECEK ! ! ! ! ! ! ! ! TBMM de AĞITLAR - ÖVGÜLER - İLTİFATLAR düzenlere SIRA NE ZAMAN GELECEK ! ! ! ! Pensilvanya da ZİYARETE Giden ve KUTSAL - DİNİ Mekan mış gibi Başlarını Bağlayanlara SIRA NE ZAMAN GELECEK ! ! ! ! ! ! Ne İstediyse - Hatta İstemediklerini Bile VERENLERE SIRA NE ZAMAN GELECEK ! ! ! ! ! ! ! ! Gazetecinin Birini POSTACILIK Yapması için Pensilvanya ya MEKTUP Gönderenlere SIRA NE ZAMAN GELECEK ! ! ! ! ! Saygılarımla.
enteresan sahada el nusra destekleniyor, ülkemizde tutuklanıyor.
bu şanlı ordu kanı bozuk FETO yapılanması tarafından 40 yıldır devşirmeler tarafından istila edilmiştir tv de açık oturumlarda savcılar dile getiriyor hava deniz kara jandarmaya son 10 yılda hain FETO devşirmesi giren kişi sayısı yılda 5000 bin 10 yılda 50000 bin kişi önceside vardır bunlar temizlenmese vay milletin haline hepside amarika uşağı olmuş hainler iki kuruş paraya satmışlar kendilerini pensilvanyadaki hain boş duruyor sanmayın her an bu milletin başına bela bunların kökü kuruyana kadar devam
Demek ki Ordu'daki fetö'cüler daha temizlenmemiş ki her sabah subay astsubay topluyorlar. Ben değil mi asker darbeye teşebbüs etti diğer kurumdakiler ceremesini çekti
Diğer Haberler