Fatih Portakal'dan gazeteci Ahmet Hakan'a çok sert Barış Atay tepkisi

Fox Tv Anahaber sunucusu Fatih Portakal, oyuncu Barış Atay için muhalefete 'Haddini bildirin' çağrısında bulunan Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan'a sert tepki gösterdi.

Ahmet Hakan'ın hedef gösteren bir yazı yazdığını belirten Portakal, "İnsanları yazmasının önüne engel olabilmek için yıldırmaya çalışıyorlar. İnsanları yazmamaları için korkutmaya çalışıyorlar. Aba altından sopa gösteriyorlar. Ben mesajı okudum hakaret yok, hiçbir şey yok. Sadece düşüncesini yazıya ifade etmiş bir kişiden bahsediyoruz. Bir gazeteci tarafından hedefe konmuş bir kişiden bahsediyoruz. Ve bu kişi gözaltına alındı. Yani korkutamazsınız bu devirde insanları yıldıramazsınız, özgür beyinlere kelepçe takamazsınız! Sadece yaptım, yaptım zannedersiniz..." tepkisinde bulundu.

BARIŞ ATAY GECE YARISI SERBEST BIRAKILDI

‘Tekmeci müşavir’ Yusuf Yerkel’in ‘özrü’nden sonra yaptığı açıklamalardan sonra sabah saatlerinde gözaltına alınan oyuncu Barış Atay geceyarısı serbest bırakıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 17 yorum
nerde bir hain var onu kolamak bu yahudi kırması portakala kalıyor pkk teşekür eden pkk sözcüsünüde kolar çok görmemek lazım
@erdoganpolat34 Ağzına sağlık Erdoğan arkadaş
@erdoganpolat34 oslolarda pkk ile görüseşn portakaldı zaten. megri megri söyleyen haburda portakaldı zaten ne istedinizde vermedik portakaldı zaten . yaw dediklerinize kendiniz inanıyorsunuz siz koyunsanız millet ne yapsın ahirette bu yalan dolanlar sizleri bogaz unutmayın siyasiler orda kurtaramaz sizleri
@erdoganpolat34 kalender sizin siyasetçiler iki oy uğruna başkan aponun posterini asacakların önüne yatmaya başladılar, biri kalkıyor diğeri yatıyor enson maral aplanda sıraydı oda yattı, utanmadan birde burdan milliyetçilik taslamayın
@01kalender Yaptıklarının yanlış olduğunu anlayıp özür dilemekte bir erdemdir.Ne istedinizde vermedik te bu hainliği yaptınız deniyor.Barış süreci başlatıldı insanlar ölmesin diye ama alçaklar uymadı.Sizce AKP ne yaparsa yapsın ağzı ile kuş tutsun nafile onu destekleyenlerde koyun. Peki bu insanlara koyun derken girdiği her seçimi kaybetmiş kururlalı 80 sene olmuş ülkede heykellerden başka dikili bir şeyi olmayan birilerine hala körü körüne oy veren sığırlara ne demek gerekiyor.
Ahmet hakan denilen herifin sağa sola şirin gözüktüğüne bakmayın gönlünden geçen şeriat arzusu olan bir zavallıdır, milletin,, özellikle gençliğin bu zihniyeti iyi tanıması gerekir Fetö itinde olduğu gibi gerektiğinde kripto olurlar,içten pazarlıklıdırlar, gerekirse vatana dahi ihanet ederler,yunan galip gelsin isterler, bu zihniyet böyle bir şeydir.
Yahudilerin haber portalı altındaki maşası Portakal nerede militan varsa hepsini savunuyor işi bu çünkü. Kızma portakal bu sadece benim düşüncem. Emirler israilden uygulama muhalefetten yokuş yukarı ittirmekte portakaldan. Kızmayın düşünce özgürlüğü var ben böyle düşünüyorum,
@ceyhunnn_3434 elinizde kayda değer bir veri varmı bu söylediklerinize nazaran.ispat niteliğinde...insanlara iftira atmak yada küfür etmek düşünce özgürlüğü kapsamı dısındadır...önce oturup özgürlük kavramını içselleştirin sonra da yorum yapma cesaretinde bulunun..
@memosimurg fetöcüleri şavunuyor fetöcüler ne diyorşa oda onları diyor yani ajan provakatör delil foş kayıtları açıklamaları zamanı gelince defteri dürülür adalet geç işler ama aşla kaçırtmaz
@ceyhunnn_3434 Haber portalı ve F.Portakal henüz Yahudi üstün cesaret madalyası alamadı, bekle hele bir alsın, hem yalarsın, hemide düşüncelerin değişir
şimdi ben bu fatih portakala karşı bütün düşüncelerimi burada yazsam,demokrasi ve özgürlük namına fikir ve düşünce özgürlüğü sayılır değilmi?
nerde chp yandaşlar jiç yorum gelmemiş o zaman kalkıpta demokrasi çığlığı atmayın ikiyüzlüler
Senide adam yerine koyup izleyen embesil halen var mı Türkiye de ? Seni izleyip takip eden de ya senin gibi pe kaka sevici, ya da fettoşşş sevicidir. 24 Haziran gecesi o pis ve asık suratınızı görmek için, Türkiye düşmanı hain fox u 5 saniyeliğine mecburen açacağım.
akkoyunlar üşüşmüş buraya .barzani gelmiş gidin kırmızı halı serip önüne yatın.
Allah(cc) korusun muhalefet bir kazansa ülke açık hapishaneye dönecek.
@suleyman2009_12 has...r it 16 sene hapishanede yaşıyoruz zaten..ALLAH size gün yüzü göstermesin..sayenizde darbe gördük savaş gördük her bir şeyi gördük..
24 haziran akşamı portakal gibi yine kızaracak fox ta her haber ülkeyi eleştirir nitelikte
Diğer Haberler