İstanbul'da 14 Ağustos 2017 pazartesi hava nasıl olacak? Meteoroloji'den son dakika açıklaması

İstanbul hava durumuyla ilgili Meteoroloji'den son dakika açıklaması geldi. Yüksek nem oranı ve sıcaklık nedeniyle bunalan İstanbullular 14 Ağustos pazartesi hava nasıl olacak sorusuna yanıt ararken yağmur müjdesiyle karşılaştı. Yeni hafta başında İstanbul'da sağanak yağış bekleniyor.

İstanbul'da 14 Ağustos 2017 pazartesi hava nasıl olacak? Meteoroloji'den son dakika açıklaması

İstanbul'da 14 Ağustos pazartesi hava nasıl olacak sorusu yanıt buldu. Meteoroloji'den gelen son dakika açıklamasına göre yeni hafta başında İstanbul'da yağmur bekleniyor. Yüksek nem oranı ve sıcaklıklarla bunalan İstanbullu böylelikle rahat bir nefes almış olacak. İşte İstanbul hava durumuyla ilgili ayrıntılar...

İSTANBULLULARA YAĞMUR MÜJDESİ

İstanbul'da uzun süre yüzde 90'lara ulaşan nem bugünden itibaren düştü. Dün akşam nem oranının yüzde 77, hava sıcaklığının ise 24 derece olması bekleniyor. Hafta sonu da gündüz hava sıcaklıkları 30 derecenin üstünde olacak. Gece ise 23-24 derecede seyredecek. Meteoroloji'nin verilerine göre 14 Ağustos Pazartesi İstanbul'da yağmur bekleniyor.

SAĞANAKLARA DİKKAT!

CNN Türk Meteoroloji Editörü Bünyamin Sürmeli, "Buradaki sıcaklık dalgalanışının sıkı bir sağanak yapma ihtimali var. Fakat henüz net değil. Geçen seferki kadar çok sert bir sıcaklık azalışı görülmüyor" dedi.

İSTANBUL HAVA DURUMU

Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler