Şifreli dosyadan çıktı: İşte piknikçilerin son fotoğrafı!

Yerli SİHA'larla 414 km takip edildikten sonra Kahramanmaraş'ta etkisiz hale getirilen 3 PKK terör örgütü mensubu yola çıkmadan önce hatıra fotoğrafı çektirmiş. O teröristlerin 29 Ağustos'ta Kahramanmaraş'ın Nurhak dağlarındaki çatışmada yaralı yakalanan, Ovacık başsavcısı Murat Uzun'un katili "Azad Çüngüş" kod adlı Gürbüz Topçu, ölü ele geçirilen MLKP Türkiye kırsal alan sorumlusu "Alişer Deniz" kod adlı Hüseyin Çiçek ve PKK'nın havancısı "Arteş" kod adlı Oğuz Aksu olduğu belirtildi.

Şifreli dosyadan çıktı: İşte piknikçilerin son fotoğrafı!

Tunceli'deki Munzur vadisinden, havadan ve karadan 414 kilometre takip edilerek etkisiz hale getirilen 3 teröristin hareket etmeden önce birlikte hatıra fotoğrafı çektirdikleri ortaya çıktı.

Fotoğraftaki teröristlerin, 29 Ağustos'ta Kahramanmaraş'ın Nurhak dağlarındaki çatışmada yaralı yakalanan, Ovacık başsavcısı Murat Uzun'un katili "Azad Çüngüş" kod adlı Gürbüz Topçu, ölü ele geçirilen MLKP Türkiye kırsal alan sorumlusu "Alişer Deniz" kod adlı Hüseyin Çiçek ve PKK'nın havancısı "Arteş" kod adlı Oğuz Aksu olduğu belirtildi.

Akçiçek'in telefonundaki şifreli dosyada, 3 teröristin 27 Ağustos saat 12.25'te çektirdikleri fotoğraf, Akçiçek ve Topçu'nun 2 dakika sonra çektirdikleri başka bir fotoğraf ile Akçiçek'in sırt çantasıyla çektirdiği bir diğer fotoğraf bulundu. (Sabah)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Çamur at izi kalsın. Kuran dan bu kadar kormayın !! Allah dan korkun chp/hdp zihniyeti
adamlar teröristleri bile dağda piknik yapan vatandaş diye yutturmaya çalışıyorlar. cumhuriyet kurulduğundan beri bu ülkeye hiç bir yararı olmayan ve cumhuriyeti kullananlar.
O KURANI KERİM sahte müslümanlığınız yüzünden oyle bir çarpacak ki sizi ,allahım o günleri göstermeyi herkese nasip etsin .DİN TÜCCARLARI !!!
Siz muslumanmisiniz hain chpli köpekler sizi
Zate herkes eline kuran ı aldı bi teröristler kaldı onlar da alsın 90 ları bilmeyen teröristin namazla dal-ga geçtiğini bilmez uyanın hatta hamile kürt kadınlarının karınlarında ki bebelerine ateş ederek katlettiğini hiç bilmez bunların soyu kökü belli pislik ilk görüşte kafalarına sıkılması lazım yeter artık nasıl bir devlet bu teröre af olur mu gebertin pislikleri onlar bizim askerimize acıyorlar mı acımayın acınacak hale düşersiniz
hainlerin karatoprak ile buluşması dileği ile
Diğer Haberler