Son Dakika Yeni Katar Haberleri

Amerikan Associated Press haber ajansı, Haziran ayı başında patlayan Katar krizinin ardından ABD ordusunun Körfez ülkeleriyle bazı askeri tatbikatları askıya almaya hazırlandığını bildiriyor.


Yayın Tarihi: 06.10.2017

Katar Hava Yolları, "engeller olmadığı sürece" Irak'ın Erbil kentine seferlerinin devam edeceğini bildirdi. Irak Sivil Havacılık Kurumu, yabancı şirketlerin Erbil ve Süleymaniye Havalimanları'na yönelik tüm uçuşlarını askıya almasılarını talep etmişti.


Yayın Tarihi: 28.09.2017

Katar Emiri Temim bin Hamad Al Sani ile bir araya gelen ABD Başkanı Donald Trump, "Körfez krizinin son derece hızlı çözüleceğini hissediyorum" dedi.


Yayın Tarihi: 20.09.2017

Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani, ülkesinin ve halkının, komşuları tarafından 5 Haziran'dan beri uygulanan haksız ambargo altında olduğunu belirterek, "Buradan karşılıklı egemenlik haklarımıza saygı göstererek ön koşulsuz diyalog çağrımızı yineliyorum." dedi. Ambargoyu uygulayan ülkelerin, bir ülkenin siyasetine müdahale etmek için ilaç, gıda gibi temel ihtiyaçları istismar ettiklerini kaydeden Al Sani, "Bu uygulama terörizmin bir tanımı değil mi?" diye sordu.


Yayın Tarihi: 20.09.2017

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, Katar halkını, özellikle aileleri ve öğrencileri etkileyen ambargonun bir an önce kaldırılmasını istedi. Katar Emiri ile görüşen Macron'un bu kriz durumuna hızlı bir çözüm bulunması amacıyla Kuveyt'in arabuluculuğunu destekleyerek aktif rol oynama konusundaki iradesini teyit ettiği bildirildi.


Yayın Tarihi: 16.09.2017

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar Emiri Şeyh Tamim Bin Hamad El-Sani ile görüştü. Görüşmede başta Suriye olmak üzere bölgesel gelişmeler ve Katar krizi ele alındı.


Yayın Tarihi: 14.09.2017

Katar Emiri bugün Türkiye'ye geliyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile gerçekleşen görüşmelerde ikili ilişkilerin yanı sıra bölgesel ve uluslararası gelişmeler ele alınacak.


Yayın Tarihi: 14.09.2017

Katar Emiri Temim bin Hamad Al Sani'nin, Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman'ı telefonla arayarak Körfez krizinin çözümü için diyalog kurulması talebini ilettiği bildirilmişti. Son dakika habere göre, Suudi Arabistan'ın, Katar'ın "açık bir şekilde tutumunu ortaya koyuncaya kadar" diyalog seçeneğini devre dışı bıraktığı bildirildi.


Yayın Tarihi: 09.09.2017

Katar Emiri Temim bin Hamad Al Sani'nin, Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman'ı telefonla arayarak Körfez krizinin çözümü için diyalog kurulması talebini ilettiği bildirildi. Katar resmi haber ajansı QNA da söz konusu görüşmenin ABD Başkanı Donald Trump tarafından koordine edildiğini duyurdu. Trump, Perşembe günü Katar Emiri ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirmişti.


Yayın Tarihi: 09.09.2017

ABD Başkanı Trump, Katar krizinde çözüm bulunması için arabuluculuk görevi üstlenebileceğini söyledi. Trump, Kuveyt Emiri’ni Beyaz Saray’da görmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek iki ülkenin uzun soluklu ilişkiye sahip olduğunu belirtti. Katar Savunma Bakanı Halid bin Muhammed el-Atiyye'nin ABD'li mevkidaşı James Mattis ile telefonda görüştüğü bildirildi.


Yayın Tarihi: 07.09.2017

ABD Başkanı Donald Trump, Suudi Arabistan Kralı Salman bin Abdülaziz el Suud'u telefonla arayarak Katar krizine diplomatik çözüm bulunması çağrısında bulundu.


Yayın Tarihi: 31.08.2017

Middle East Eye haber portalı, Suudi Arabistan Para Ajansı'nın ülkenin sadece son üç yıl içinde 250 milyar dolar nakit varlığını kaybederek son 6 yılın en düşük seviyesini gördüğünü açıkladığını bildirdi. Bu düşüşte Katar krizinin ve askeri harcamaların önemli bir rol oynadığı ifade ediliyor.


Yayın Tarihi: 30.08.2017

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings, Katar'ın kredi notunu "AA" dan "AA-" ye indirdi, görünümünü "negatif"te bıraktı.


Yayın Tarihi: 29.08.2017

Körfez ülkelerinin ambargosuyla karşı karşıya kalan Katar'a bir darbe de uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch'ten geldi. Kuruluş, Katar'ın kredi notunu AA-'ye indirdi, görünümü ise negatif olarak açıkladı


Yayın Tarihi: 28.08.2017

Katar ile Körfez ülkeleri arasında kriz yaratan Katar resmi haber ajansına (QNA) yönelik sızma girişimiyle ilgili çok konuşulacak detaylar ortaya çıktı. Türkiye’den gerçekleşen sızmada hiçbir veri yüklenmediği, korsan habere ilişkin sızmanın ABD ve İsrail’den yapıldığı öğrenildi. İşte QNA'nın Katar Emiri Şeyh Es Sani’ye atfen yayınladığı ve daha sonra yalanlanan “ABD’ye karşı İran’ı destekliyoruz” haberiyle ilgili Türkiye’de 5 kişinin gözaltına alınmasına ilişkin soruşturmanın detayları...


Yayın Tarihi: 28.08.2017

Katar Başsavcılığı, Katar haber ajansına sanal saldırı düzenlediği gerekçesiyle Türkiye'de 5 şüphelinin gözaltına alındığını açıkladı. Gözaltına alınan kişilerin düzenlediği sanal saldırıların Katar krizinin çıkmasına etki eden faktörler arasında yer aldığı bilinirken, Reuters'in son dakika geçtiği habere göre, Katar Başsavcısı Ali Bin Fetais el-Marri, gözaltına alınan şüphelilerin sorguya çekildiklerini belirtirken, nereli oldukları ve diğer ayrıntılarını paylaşmadı.


Yayın Tarihi: 26.08.2017

Orta Afrika ülkesi Çad, Katar ile diplomatik ilişkilerini kesti. Açıklamada, "Çad, bölgedeki barış ve güvenliği korumak adına, Katar'a Çad ve çevresini istikrarsızlaştıran tüm faaliyetlerini durdurması çağrısı yapıyor." ifadeleri kullanıldı. Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Bahreyn ve Mısır yönetimlerinin 5 Haziran'da Katar ile tüm diplomatik ilişkilerini kesmeleriyle Körfez krizi patlak vermişti.


Yayın Tarihi: 24.08.2017

Katar hükümetine bağlı "Milaha" şirketinden yapılan açıklamada, Katar ile İzmir Limanı arasında 5 bin tonu aşkın yük soğutma kapasiteli ilk direkt konteyner taşımacılığı hattının açıldığı belirtildi.


Yayın Tarihi: 23.08.2017

Katar krizi öncesinde ve sonrasında her türlü yönteme başvuran Birleşik Arap Emirlikleri, skandallarına son vermiyor. BAE'de yayın yapan bir kanal, Türk askerinin Katar'daki varlığından duyduğu rahatsızlığı, Doha sokaklarında 'sokağa çıkma yasağı ilan ettiler' şeklinde skandal haberler yayınlayarak ortaya koydu. BAE kanallarından Dubai TV, Türk askerlerinin Katar'da sokağa çıkma yasağı ilan ettiğine dair yalan haberler yayınlıyor.


Yayın Tarihi: 22.08.2017

Suudi devlet hava yolu şirketi, gerekli izinleri alamadığı için Katarlı hacıları Suudi Arabistan'a taşıyamadığını duyurdu. Reuters'ın haberine göre, Suudi devlet havayolu taşıma şirketi bir açıklama yaparak, Doha Havaalanı'ndan gerekli izinleri alamadıkları gerekçesiyle Katarlı hacıları Suudi Arabistan'a götürmek için uçak gönderemediklerini iddia etti.


Yayın Tarihi: 21.08.2017

ABD Başkanı Donald Trump’ın 'kılıç danslı’ fotoğraflarıyla hatırlanan Suudi Arabistan ziyaretinin ardından patlayan Katar kriziyle birlikte Türkiye'ye yönelik oyunların ardı arkası kesilmiyor. Yeni Şafak Gazetesi'nden Yılmaz Bilgen'in haberine göre Riyad’daki masada, Türkiye’nin Suriye denkleminden tamamen çıkarılması gerektiği konuşuldu. Öte yandan bunu destekler şekilde, Reuters'ın yayınladığı habere göre, SDG'nin 'ABD'li güçlerin Suriye'de on yıllarca kalacağını' ileri sürdüğü belirtildi.


Yayın Tarihi: 18.08.2017

Suudi Arabistan yönetimi, Katarlı hacı adaylarının önceden elektronik izin almadan karayolu ve havayoluyla ülkeye girebileceklerini, masraflarının ise Kral Selman bin Abdulaziz tarafından karşılanacağını duyurdu. Suudi Arabistan daha önce yaptığı açıklamada, Katarlı hacı adaylarının ülkeye sadece havayolunu kullanarak ve Katar Havayolları dışındaki şirketler aracılığıyla girebileceğini bildirmişti. Katar ise Suudi Arabistan'ı hacı adaylarına engel olmakla suçlamıştı.


Yayın Tarihi: 17.08.2017

Türkiye'den Katar'a gıda götürecek ikinci geminin İzmir'de yüklenmesine başlandığı belirtildi. Hedefin, 15 günde bir Katar'a sefer yapmak olduğu aktarıldı.


Yayın Tarihi: 15.08.2017

Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdulaziz Al Suud ve Veliaht Prens Muhammed bin Selman'ın, istisnasız tüm hacıların güvenliğinin sağlanması konusunda Hac ve Umre Bakanlığına talimat verdiği bildirildi. Katar Ulusal İnsan Hakları Komisyonu da Suudi Arabistan’ın Katar'a uyguladığı ablukada "olumlu bir gerileme" gözlendiğini belirtti. BAE ve Bahreyn’in, Katar’a uyguladığı yaptırımlarda artış olduğu belirtildi.


Yayın Tarihi: 13.08.2017

Katar Turizm Otoritesi Turizm Geliştirme Sektörü Başkanı Hasan el İbrahimi, Katar yönetiminin 80 ülkeye vize muafiyeti getirdiğini açıkladı. El İbrahimi bu gelişmeyi 'turizm alanında tarihi bir değişim' olarak niteledi.


Yayın Tarihi: 09.08.2017

Türkiye-Katar deniz tatbikatı sona erdi. 6-7 Ağustos tarihlerinde düzenlenen deniz tatbikatına Katar'dan Emirlik Hava Kuvvetleri, Ortak Özel Kuvvetler'e bağlı özel deniz gücü ile sınır ve sahil güvenlik genel idaresi katıldı.


Yayın Tarihi: 09.08.2017

TSK'dan yapılan yazılı açıklamada, Türkiye ve Katar Silahlı Kuvvetleri arasında 'dostluk, iş birliği, koordinasyon ve birlikte çalışabilirliği geliştirmek' maksadıyla icra edilen Türkiye-Katar Birleşik Tatbikatı'nın başarıyla tamamlandığı kaydedildi. TBMM, bazı Körfez ülkelerinin Katar'a ambargosunun ardından Katar ile 2014'te imzalanan anlaşma ile bu ülkeye kurulması öngörülen askeri üsse Türk askerlerinin konuşlandırılması sürecini öne çekerek 7 Haziran'da tamamlamıştı.


Yayın Tarihi: 08.08.2017

Katar darbe üzerine darbe almaya devam ediyor. Moody`s Katar bankacılık sistemi için görünümü `negatif`e indirdi.


Yayın Tarihi: 08.08.2017

Katar merkezli El Cezire (Al Jazeera) kanalı, Türkiye ve Katar’ın yaptığı ortak deniz tatbikatının görüntülerini yayınladığı haberinde, Türkiye’nin Katar’daki askeri varlığını artırmayı planladığını iddia etti. Katar Savunma Bakanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada, ülkenin başkenti Doha’nın kuzeyinde yer alan Ed-Duheyliyyat Kışlası'nda Türkiye ile Katar arasında icra edilen Demir Kalkanı tatbikatının dün sona erdiği açıklanmıştı.


Yayın Tarihi: 08.08.2017

Körfez ülkeleri ile Katar arasındaki krizde yeni bir gelişme yaşandı. ABD Dışişleri Bakanlığının Katar ve dört Körfez ülkesi arasında yaşanan gerginliği çözmek için bölgeye üst düzey iki yetkili yolladığı bildirildi. Ayrıca Tillerson, temmuzda Körfez bölgesine ziyarette bulunmuştu. Zinni ABD Merkez Komutanlığındaki görevinin yanısıra, George Bush yönetimi zamanında ABD'nin İsrail - Filistin Özel Elçisi görevini yapmıştı.


Yayın Tarihi: 07.08.2017

Türkiye`den Katar`a İran üzerinden karayolu ile ulaşım gündemde. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Katar ile karayolu üzerinden dış ticaret için alternatiflerin değerlendirildiğini söyledi. Zeybekci`nin açıklamalarına göre ulaşım en kolay İran üzerinden gerçekleşebilir.


Yayın Tarihi: 04.08.2017

Dünyanın en büyük altıncı gökdeleni olan Birleşik Arap Emirlikleri'nin Dubai kentindeki Torch (Meşale) gökdeleninde yangın çıktı. Binanın güvenli bir şekilde boşaltıldığı açıklandı. Son dakika gelen habere göre, gökdelende çıkan yangının çıkış nedeni bilinmiyor. Yetkililer 86 katlı binada bulunanların tahliye edildiğini ve söndürme çalışmalarını sürdüğünü açıkladı.


Yayın Tarihi: 04.08.2017

İzmir’de başlayan görüşmelerin ilk gününde özellikle gıda sektöründe iş bağlantıları sağlandı. Kocaeli Derince Limanı'ndan Katar'a karşılıklı ticari gemi seferlerinin başlatılması konusunda da mutabakata varıldığı belirtildi.


Yayın Tarihi: 03.08.2017

Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamad Al Sani, Körfez bölgesindeki krizin patlak verdiği haziran öncesine göre ülkesinin daha güçlü olduğunu belirtti. Katar Emiri, Körfez krizinin çözümüne ilişkin ise şunları söyledi: "Katar devleti, Körfez krizini diyalog yoluyla çözmeye hazır. Eğer bir anlaşmanın gerçekleştirilmesi için çaba sarf ediliyorsa bunun zorla kabul ettirmeden uzak, herhangi bir devletin içişleri ve ulusal egemenliğine müdahale edilmeksizin tüm tarafları kapsaması gerekiyor."


Yayın Tarihi: 03.08.2017

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 'dayanışma ziyareti' çerçevesinde Katar'ın başkenti Doha'ya geldi. 'Katar'la dayanışma' amacı taşıyan ziyaret sırasında Gül'ün, Körfez bölgesindeki olaylara ilişkin görüşlerini paylaşacağı ve ziyaretin iki gün süreceği öğrenildi.


Yayın Tarihi: 02.08.2017

AFP haber ajansı, Katar'ın İtalya'dan 5 milyar euro değerinde 7 savaş gemisi için sipariş verdiğini yazdı. Katar Dışişleri Bakanı Şeyh Muhammed bin Abdurrahman Al Sani tarafından yapıldı.


Yayın Tarihi: 02.08.2017

Katar'ın 4 Arap ülkesinin 'şartlı diyalog' teklifine kabul etmemesinin ardından Suudi Arabistan ve Bahreyn, Doha yönetiminden, izlediği politikayı düzeltmesini ve kendisiyle ilişkilerini kesen Suudi Arabistan, BAE, Mısır ve Bahreyn'in sunduğu talepleri yerine getirmesini istedi. Katar ve bazı Arap ülkeleri arasındaki kriz, 5 Haziran'da Suudi Arabistan, BAE, Bahreyn ve Mısır yönetimlerinin Katar ile tüm diplomatik ilişkilerini kesmeleriyle başlamıştı.


Yayın Tarihi: 02.08.2017

Katar, haziran ayından bu yana teröre destek verdiği gerekçesiyle kendisine yaptırım uygulayan üç Arap ülkesini Dünya Ticaret Örgütü'ne şikayet etti. Şikayetin ardından anlaşmazlığın çözümü için 60 günlük süre başladı.


Yayın Tarihi: 01.08.2017

Doha yönetimi; Katar'a abluka uygulayan Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Mısır ve Bahreyn'in teklifini reddetti. Katar Dışişleri Bakanı Şeyh Muhammed bin Abdurrahman es-Sani, "Abluka uygulayan ülkeler bunun illegal olduğunu kabul etmemekte ısrar ediyor" dedi. Londra merkezli Al Hayat gazetesi, 4 Arap ülkesinin Katar ekonomisini etkileyecek yaptırımlar uygulamaya başlayacağını yazdı.


Yayın Tarihi: 31.07.2017

4 Arap ülkesi Katar krizi ile ilgili açıklamada bulundu. Arap ülkeleri, Katar'ın terörle mücadele konusunda istekli olduğu noktada diyaloğa hazır olduklarını açıkladılar. Reuters'da yer alan habere göre; Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Mısır ve Bahreyn, Katar'ın acil durumlarda hava koridorunu kullanmasına izin verileceği iddia edilmişti. Katar Sivil Havacılık Otoritesi, ise bu iddiayı yalanladı.


Yayın Tarihi: 31.07.2017

Suudi Arabistan, Katar'ın, Kabe'ye uluslararası statü verilmesi yönünde bir talebi olduğunu iddia etti. Bu talebi, "Suudi Krallığına karşı savaş ilanı" olarak nitelendirdi. Öte yandan 4 Arap ülkesi bugün Katar krizi ile ilgili açıklamada bulunmuştu. Arap ülkeleri, Katar'ın terörle mücadele konusunda istekli olduğu noktada diyaloğa hazır olduklarını açıkladılar. Suudi Arabistan'ın başını çektiği Birleşik Arap Emirlikleri (BAE), Bahreyn ve Mısır 2 aya yakın bir süredir Katar'a ambargo uyguluyor.


Yayın Tarihi: 30.07.2017

4 Arap ülkesi Katar krizi ile ilgili açıklamada bulundu. Arap ülkeleri, Katar'ın terörle mücadele konusunda istekli olduğu noktada diyaloğa hazır olduklarını açıkladılar.


Yayın Tarihi: 30.07.2017

Katar'ın başkenti Doha'daki bir alışveriş merkezine Körfez krizinde gösterdiği çaba nedeniyle teşekkür etmek amacıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dev posteri asıldı. 'Katar Mall' isimli alışveriş merkezine asılan dev Erdoğan posterine Katarlılar, minnet ve şükranlarını ifade eden yazılar yazarak, imzalarını attı. Posteri imzalayan isimlerden biri olan Ekonomi Bakanı El Sani, açıklamasında posterin Katarlıların Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sembolik bir takdiri olduğunu aktardı.


Yayın Tarihi: 29.07.2017

Katar Dışişleri Bakanı Sani, "Tüm bu aleyhimizdeki kampanya uluslararası hukuku ihlal ediyor. Katar bu krizi doğru kanallardan çözmeye yönelik hiçbir çabayı boşa çıkarmayacak ve BM, bu yöndeki çalışmalara başlamak için doğru bir platform" dedi. Katar'ın BM Güvenlik Konseyi üyesi ülkeleri de kriz hakkında bilgilendirdiğini ifade eden Sani, Katar Resmi Haber Ajansının (QNA) internet sitesi ve sosyal medya hesaplarına yönelik siber saldırıyı da "siber terör saldırısı" olarak değerlendirdi.


Yayın Tarihi: 28.07.2017

Muğla'nın Marmaris ilçesinde bulunan, Katar Kraliyet Ailesi üyesi (Emir) Şeyh Nasser Ahmed Ali A.Al Thani'ye ait 5 yıldızlı otel tahliye edildi. 400 turistin kaldığı otelin tahliye işleminin Al Thani’nin 7 yıldır otelin işletmeciliğini yapan Güney Yıldızı Otelcilik’e açtığı davayı kazanmasıyla gerçekleştiği belirtildi. Tur acenteleri 400 kişinin başka otellerde kalması için girişimde bulunmasına rağmen bir sonuca ulaşılamadı.


Yayın Tarihi: 26.07.2017

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, Brüksel’de düzenlenecek Bakanlar Düzeyinde Siyasi Diyalog Toplantısı’na katıldı. Toplantı sonrası Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu ve Avrupa Birliği Bakanı Çelik, toplantıya ilişkin açıklamalarda bulundu. Çavuşoğlu, açıklamasında "İlişkilerimizde sorunlar da var. Bu sorunlar da gizli değil. Sorunların aşılması için diyaloğumuzun daha da güçlendirilmesi gerekiyor" ifadesini kullandı.


Yayın Tarihi: 25.07.2017

Katar Savunma Bakanı Halid el Atiyye Körfez krizinin ABD ile olan ilişkileri etkilemediğini belirterek Katar´ın ABD ve Türkiye ile birlikte yeni bir tatbikata hazırlandığını söyledi. Katar-ABD ilişkilerinin güçlü olduğunu, Atiyye, Katar’daki Amerikan ve Türk askeri varlıklarının kesinlikle rahatsızlık kaynağı olmadığını ifade etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, özel uçak ile Katar'ın başkenti Doha'ya ziyaret gerçekleştirmişti.


Yayın Tarihi: 25.07.2017

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Esenboğa Havalimanında, Körfez ülkelerine yaptığı ziyaretin ardından basın toplantısı düzenledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kudüs'te İsrail polisinin yaptığı uygulamaya ilişkin "İsrail, tutumuyla bölgeye zarar veriyor" ifadesini kullandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'in istifa ettiğine dair iddialara ilişkin ise, "Diyanet İşleri Başkanı başka bir görev istedi. Başbakan'la konuyu görüşeceğiz. Ama görevden almak söz konusu değil" dedi.


Yayın Tarihi: 24.07.2017

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Körfez ülkelerine gerçekleştirdiği ziyaretlerine ilişkin, "Sayın Cumhurbaşkanımız, Türkiye'nin Körfez bölgesinde yaşanan krizin aşılması amacıyla Kuveyt tarafından sürdürülen çabalara ve diğer girişimlere destek verdiğini ifade etmişler, krizin müzakere ve diyalog yoluyla çözümü için mevcut girişimlerin devam ettirilmesi hususunda muhataplarıyla mutabık kalmışlardır." ifadesini kullandı.


Yayın Tarihi: 24.07.2017

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, özel uçak "TUR" ile saat 12.25'te Katar'ın başkenti Doha'ya geldi. Körfez ülkelerini kapsayan ziyaretinin son durağı Doha'da bazı temaslarda bulunacak Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı, Uluslararası Hamad Havalimanı'nda Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamad Al Sani, Türkiye'nin Doha Büyükelçisi Fikret Özer ile diğer yetkililer karşıladı.


Yayın Tarihi: 24.07.2017
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir