HABER

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan konuştu, Ünal Baysan dinledi!

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Çorlu'da konuşurken meydana bakan bir binanın ikinci katındaki gelinlik dükkanında CHP'li Belediye Başkanı Ünal Baysan da konuşmayı dinledi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Trakya gezisinin ikinci gününün son durağında Çorlu'da toplu açılış törenine katıldı.

Çerkezköy'den helikopterle Çorlu'ya gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Atatürk Meydanı'nda yaklaşık 4 bin kişiye seslendi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Tekirdağ ve Çerkezköy'den sonra Çorlu'da da CHP'li belediyeleri Ergene Nehri'nin temizliği konusunda gerekli hassasiyeti göstermedikleri için eleştirdi.

Özellikle Ergene Havzasındaki kirlilik konusunda CHP'li belediyeleri proje üretmemekle suçlayan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, konuşurken meydana bakan bir binanın ikinci katındaki gelinlik dükkanında CHP'li Belediye Başkanı Ünal Baysan da konuşmayı dinledi. Camekanlı bölümden Başbakanı rahatlıkla gören Başkan Baysan konuşma boyunca oradan yerinden ayrılmadı.

Başbakan konuşurken bir ara meydandan 'Vur vur inlesin Ünal Baysan dinlesin' sloganları atıldı. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, yanında bulunan AK Parti Çorlu Belediye Başkan Adayı ve Ak Parti Tekirdağ Milletvekili Özlem Memişçi'ye, Ünal Baysan'ın kim olduğunu sordu. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan belediye başkanı olduğunu öğrenince gülümsedi. Bu arada alana bakan bir binanya asılan AK Parti Çorlu İlçe Başkanlığı imzalı 'Hayalleri bile parkların ötesine geçemeyenler, bizi ve davamızı anlayamazlar' yazılı pankart dikkat çekti.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Çorlu'da da konuşması sonrası satranç takımı dağıttı. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a bu kez eşi Emine Erdoğan yardım etti. Erdoğan çifti iki ayrı yöne ayrılarak kalabalığa satranç takımı dağıttı. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan daha sonra Çorlulu işadamları ve sivil toplum örgütü temsilcileri ile buluşmak üzere miting alanından ayrıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Diğer Haberler