Boşanmak isteyen koca: Karım internette çıplak fotoğraflarını paylaşıyor

Eşinden boşanmak için dava açan koca “Karım kızlık soyadı ile sosyal paylaşım sitesinde uygunsuz fotoğraflarını paylaşıyor” iddiasında bulundu.

Boşanmak isteyen koca: Karım internette çıplak fotoğraflarını paylaşıyor

İstanbul Aile Mahkemesi’nde açılan “Şiddetli geçimsizlik” davasında, A.K. eşi G. K.’nın kendisine karşı davranışlarının değiştiğini belirterek, “Evde en ufak bir konu konuştuğumuzda hemen bağırıp çağırıyor ters cevaplar veriyordu. Ben de ona hissettirmeden araştırma yaptım. Önce başka bir telefon hattı alarak kullandığını öğrendim” dedi.

'SERT ERKEKLE BİRLİKTE OLMAK İSTİYORUM'

Eşinin sosyal paylaşım sitesinde uygunsuz fotoğraflar paylaştığını ileri süren A.K., “Hesabındaki fotoğraflarda eşimin yüzü gözükmüyordu ancak iç çamaşırlarından ve vücudundan onun olduğuna emin oldum. Hatta başka bir paylaşım sitesinde de kendisini okşarken videolarının altına da ‘sert erkeklerle birlikte olmak istiyorum’ şeklinde yazılar yazıyordu.

'PSİKOLOJİM BOZULDU'

Ayrıca fotoğraflarda Gülten K.’nın başka erkeklerle çekilmiş yatak görüntülerini görünce psikolojim bozuldu” dedi. Hayatının alt üst olduğunu söyleyen Adem K. bir an önce boşanmak istediğini söyledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
helal sana be adam boşa gitsin belasını bulsun en güzel davranış öldürüp bu pislikler için değmez hayatını mahvetmeye siz erkeklerin biz kadınların işi zor namuzlular nedne namuzssuzlara düşüyor off offf...
Hukuki yollarla yaşadığın mağduriyeti gidermeyi tercih ettiğin için tebrik ederim. Umarım gönlünce bir insanla karşılaşır ve huzurlu bir hayat sürersin.
Evlilik zor zanaat...Ailen,çevren istiyor yada evde kaldım,yaş geç,iyor,evde kalacağım korkusuyla evlenmeyeceksin.Duracaksın,duracaksın,turnayı gözünden vuracaksın,huyu huyuna,suyuyuna inşAllah:)
kadın mılletınden korkulur.
Diğer Haberler