Bu nasıl bir acı! Her şeyini kaybetti

Belki de bir kadının yaşayabileceği en acı şey Mersinli Tuğba Yamşak'ın başına geldi. Genç anne önce bebeğini, sonra eşini kaybetti. Mersin'de'de, 1.5 yaşındaki Ekrem Yamşak, annesi 26 yaşındaki Tuğba Yamşak'ın yanında ölü bulundu. Eşi Ömer Yamşak'ı da kısa bir süre önce geçirdiği kalp krizi sonucu kaybeden Tuğba Yamşak, sinir krizi geçirdi.

Erdemli İlçesi'ne bağlı İlemin Mahallesi'nde bu sabah meydana gelen olayda, iddiaya göre Tuğba Yamşak, sabah kalktığında aynı yatakta uyuduğu oğlu Ekrem Yamşak'ın hareketsiz olduğunu fark etti.

Yamşak, komşularının yardımı ile oğlunu hemen Erdemli Devlet Hastanesi'ne götürdü. Acil serviste yapılan müdahalede çocuğun hayatını kaybettiği belirlendi.

SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Tuğba Yamşak'ın eşi Ömer Yamşak'ı da kısa bir süre önce geçirdiği kalp krizi sonucu kaybettiği öğrenildi. Eşinden sonra oğlunun ölümüyle sinir krizi geçiren genç kadını yakınları teselli etti. Minik Ekrem'in cesedi kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Adana Adli Tıp Kurumu'na gönderilirken, polisin başlattığı soruşturma sürüyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Allah rahmet eylesin yazık cok acı durum ya :(
Allah sabır versin. Çok acı.
Kişiyi tanıyorum :( Allah sabırlar versin.. Çok üzücü bir olay..
Allahım sen sabırlar ver yarabbim kimi insanların sınavı gerçekten zor
Haberi okumaya bile korktum. Keşke de okumasaydım. Zavallı kadın. Acıların en büyüğünü katmerli yaşamış. Pis bir dünya...Bu yaşta tokat üstüne tokat. Hayatı asla eskisi gibi olamayacak.
Diğer Haberler