İstanbul'da rezaletin böylesi... Kadınlar tuvaletinde 1 lira için ölümüne kavga!

Kadıköy Bostancı'da belediye tesislerinde 3 kadın, tuvalet görevlisi 43 yaşındaki F.G.'yi tuvalet ücreti vermemek için tekme tokat dövdü. O anlar güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Olay, Bostancı'da 2 Eylül tarihinde saat 18.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre 3 kadın, görevli kadından turnikeye 1 lira atmadan, ücretsiz geçerek tuvalete girmek istedi. F.G.'nin itiraz etmesi üzerine kadınlardan biri görevliye küfür ederek üzerine saldırdı.

Daha sonra 3 kadın, görevlinin üzerine gelerek darp etti.O anlar güvenlik kamerasına yansıdı Güvenlik kamerası tarafından kaydedilen görüntülerde, 3 kadının turnikenin yanına geldiği ve içeri ücretsiz girmek için bir süre görevliyle konuştukları görülüyor. Kısa bir süre sonra para bozdurup gelen kadınlardan birinin içeri girdiği ancak tartışmanın hala devam ettiği görülüyor. Kadınlardan birinin görevlinin üzerine saldırdığı, bunun üzerine diğer kadınların da görevliyi sıkıştırarak darp ettikleri görülüyor. Çevredeki diğer vatandaşların ise müdahalede bulunmaması dikkat çekiyor.

"TURNİKEDEN ÜCRETSİZ GEÇMEK İSTEDİLER"

Olaydan sonra darp raporu alan 43 yaşındaki tuvalet görevlisi F.G. kendisini darp eden kadınlardan şikayetçi oldu.

Şikayet dilekçesini vermek için Anadolu Adalet Sarayı'na gelen F.G., "Olay günü yanıma 3 kadın geldi. Turnikeden ücretsiz geçmek istediler. Ben de paranız yoksa rica edin kumandayla geçireyim. Bu şekilde geçiremem, güvenlik kameraları var. Sizi kaçak geçirirsem ben ekmeğimden olurum, dedim. Bunun üzerine kadınlardan biri, 'Darphane gibi para basıyorsunuz zaten, her şeyi paraya çevirdiniz, alın paranızı' diyerek turnikeden geçti" ifadelerini kullandı.

"KÜFÜR ETTİLER"

Diğer kadının da küfür ederek üzerine saldırdığını söyleyen F.G., "Ondan sonra saçıma daldılar. Tek başıma müdahale edemedim onlara. Çevredeki vatandaşlar da müdahale etmediler. Hem devlet memuruyum, hem belediyenin işçisiyim. Belediyenin iş yerinin önünde beni darp ediyorlar. Ama onların amacı para değil, bizi istemiyorlar. Devleti istemedikleri için, biz de devlet memuru olduğumuz için onların amacı devletin memuruna darbe vurmak" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
CEHAPE ZİHNİYETİDE BU İŞTE... ONLARIN ADALET ANLAYIŞI. BİZDEN OLMAYANIN...!!!
@murat_1982_rsans siz ne kadar eziksiniz böyle sizin zihniyetiniz dünya görüşünüze tüküriyim önce adam olun
bağdat caddesi chp lileri bunlar insan olmadıkları için ceza verilmez
olayın nedeni başı kapalı yalnız bi görevli hanıma karşı chp li fetişistler egolarını tatmin etmişler
millet toptan kafayı yemiş bu ne ya...
Sorsan medeniyetten bahsederler,dağbaşı eşkiyalarının şehir versiyonları
belkide parası yok sana rica etti senin ukalalık yapmadın ne belli tuvalete izin vermediysen azınamı sıısınn siyasiyişmiş hemen bi siyasete balayın
Nasıl memur la bu
Allah ıslah etsin kadının kazandığı üç kuruşu bile haram elde etmek istiyolar
Eh kadınlarda zorbalığa başladıysa bu işin çivisi çıkmış demektir.
işesen suş siçsan başka suş
Videoyu tekrar izledim bence olayin para ile ilgisi yok..turbanli gorevlinin turbanina takmislar bence..direk turbani basindan aliolar çunku..
zorbalık kadınlara kadar geldi... siyasi ekonomik vs değil.. siyasi yapısı ne olursa olsun,kurt gibi tek olacağımıza köpek gibi 3-5 kişi olunca saldırıyoruz.... girme de kullanma da belediyeninse..
olay direk başı kapalı diye yapılmıyor ama etkenlerden biri kapalı olması diğeri yalnız olması diğeri tuvalete para vermek istememeleri, ama olayı particiliğe getirmek insanları kutuplara ayırmak yanlış evet belki belli bir görüşü savunan insan tiplemeleri ama öyle olmayadabilir
Bunların medeniyet anlayışı yoksulu hor görüp ağzındaki lokmayı almaktır. kendini entellektüel olarak görüp anadolu insanını hor görmektir.
Diğer Haberler