Oyuncu N.H.'nin tecavüz davasında karar çıktı

Oyuncu N.H., arkadaşının cinsel istismarına uğradığı iddiasıyla şikayetçi oldu. 12 yıla kadar hapis istemiyle açılan davada yeterli delil bulunmadığı için beraat kararı çıktı. Uyandığında çıplak olduğunu gören oyuncu, polise haber vermiş ve Adli Tıp Kurumu'na başvurarak istismara uğradığına dair rapor almıştı. Mehmet D., ifadesinde H.'yi eve bıraktığını, üzerini değiştirip yatağa yatırdığını ileri sürdü.

Oyuncu N.H.'nin tecavüz davasında karar çıktı

Oyuncu N. H., geçtiğimiz aylarda arkadaşı Mehmet D. ile Beyoğlu'na eğlenmeye gitti. İkili daha sonra H.'nin evine gitti. İddiaya göre Mehmet D. alkolün etkisiyle kendisinden geçen N.H.'ye cinsel istismarda bulundu.

Uyandığında çıplak olduğunu gören oyuncu, polise haber verdi ve Adli Tıp Kurumu'na başvurarak istismara uğradığına dair rapor aldı. Mehmet D., ifadesinde H.'yi eve bıraktığını, üzerini değiştirip yatağa yatırdığını ileri sürdü.

Mehmet D. hakkında "nitelikli cinsel istismar"dan dava açıldı. Duruşma sonunda, şüpheli gencin üzerine atılı suçu işlediğine dair yeterli delil bulunmadığı için genç adamın beraatına karar verildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
Adamla bara git kafayı çek adamı eve al parayı az bulunca ay istismara uğradım
Sende böyle mi doğdun la nerden biliyosun ?
adamla ye iç seviş sonra hadı bana ıstısmar alkolun sonu nerdfe bıter ya yatakta ya mezarda.mazerete gerek yok.
artık ne içtiyse kendini unutacak kadar utanmadan bir de şikayetçi olmuş
arkadaş o kadar namus düşkünüsün neden gecenin köründe alkolden sonra erkek arkadaşınıda alıp evine götürüyorsun .. belki gerçekten hiçbirşey olmadı ..
adli tıptan rapor almış, seviyesi yerlerde hukuk sistemi daha neyin delilini arıyorki? ya o genci hapse atacaksın yada o raporu vereni ve alanı.
HEM HERİFLE EĞLENMEYE ÇIK İÇKİ İÇ SARHOŞ OL. HATTA YAT ALTINA. SONRA SABAH OLDU, SARHOŞTUM AYDIM, BEN BU DÜZÜŞTEN CAYDIM. YOK ÖÖLE.
Bir erkekle bir kadın beraber eylenecek..hemde alkol alıcak..sabaha karşıda kadını evine bırakacak..ulan o kafayla adam kadına dürtmüyorsa şeytan dürter gene o kaza olur..töbe töbe yaa..millet kimse kusura bakmasın ama bir kadın bir erkeğin beraber bir yerde eylenmesinin sonu yatakta biter..bu bir gerçektir..bunu bile bile bir kadın hala daha bir erkekle eylenmeye çıkıyorsa kusura bakmasın ama kendi istiyordur zevkini aldıktan sonrada bana tecavüz etti naraları atmasın..
sen ateş iken baruta yaklaş. sonra kem küm küm..
ya sen sözde erkek arkadaşım dediğin biriyle eğlenmeye gidiyorsun gece kulübüne gidiyorsun alkol alıyorsunuz sabaha kadar birlikte zaman geçiriyorsun sonra birlikte evine geçiyorsun evine alıyorsun sonra nolcaktı ya o kişi arkasını dönüp gitcekmiydi hem birlikte ol zaman geçir evine al hemde çamur at ondan sonra erkekler söyle böyle diyorsunuz.
kız kendini yamamaya yer aramış resmen
hesabı kim öemiş?
çok sarhoştum,hatırlamıyorum
demekki memlekette elini değmeyen adamlarda var şimdi kaybettiğine üzül
Diğer Haberler